Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közel a 30hoz már miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel a 30hoz már miért nem azok a dolgok fontosak az embereknek, mint korábban?

Figyelt kérdés

Fiatalabban mondjuk olyan mintha érzelmesebb lenne az ember, mintha csak a szerelemnek élne, máshogy válogatja meg a partnereit stb.

Később már nem az érzelmek dominálnak jobban. Nyilván kell érzelem de a fiatalabbak másként fogják ezt fel. Mások lesznek az igények, más dolgok lesznek fontosak stb.



2019. nov. 3. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van aki már fiatalon is céltudatos és öntudatos.

Ennek megfelelően választ pályát és társat már nagyon fiatalon.

2019. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert már nem annyi idős mint korábban
2019. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lachesys ***** válasza:
93%

mert 15 evesen apad anyad tart el es mas dolgod sincs mint szerelmesnek lenni. 30 fele meg mar lassan azon gondolkodsz TE hogy fogsz eltartani valakit es nyilvanvaloan ez mar nem megy pl egy olyan pasi mellett aki munkanelkuli es vmi underground zenekar gitarosakent varja a nagy befutast. stb

nem agysebeszet

2019. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A tapasztalatok :)

Nálam emiatt van minden másképp.


31N

2019. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
#3 vagy 30-on felül a férfiaknak sem felel már meg a hisztis drámakirálynő, akinek melója nincs, de várja a herceget a fehér lovon, vagy havonta váltogatja a pasikat, mert "minden férfi disznó".
2019. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lachesys ***** válasza:
#5 nyilvan mindket reszrol megvan ez. en no vagyok, azt a nezopontot irtam le, thats all.
2019. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
7 évente változik az ember.
2019. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az élet és a sok tapasztalat hatására jobban megismered az igényeidet és sokkal céltudatosabban keresel partnert. A külsőségek picit háttérbe szorulnak, a tanult dolgok viszont előtérbe kerülnek.
2019. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Abban nem értenék egyet, hogy fiatalabban érzelmesebbek az emberek.


Pont eleget váltogatják a "szerelmüket" mindig van egy "mindennél jobban szeretem" barátjuk vagy barátnőjük.


Ebben a korban 30 hoz közel s felett, stabilabb kapcsolatot keresnek az emberek. És azzal az emberrel stabil életet szeretnének. Akivel együtt lehet élni.

2019. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%

Persze persze rossz tapasztalatok meg brühühü. Nem tudom, én úgy gondolom, hogy egy olyan ember aki rendben van fejben meg lelkileg nem fog ekkora pálforduláson keresztül menni. Nekem kicsit mindig büdös ez a "jajj én olyan sokat szenvedtem, a fájdalom és a tapasztalatok megváltoztattak" dolog. Mindenkinek vannak rossz tapasztalatai, mindenkinek összetörik a szívét, mindenki kudarcot vall néha. Mégsem változnak meg az alapvetően egészséges, középutat képviselő prioritásai. Aki emiatt teljesen kifordul önmagából és a biztonság miatt összejön valakivel aki még csak nem is tetszik neki azzal szerintem eleve gondok vannak fejben.

Én úgy gondolom, hogy egy mentálisan ép ember mindig az aranyközéputat vallja párkeresési szempontból életkortól függetlenül. Tehát 20 évesen se jön össze egy 8 általánost végzett underground banda gitárossal, de 40 évesen sem jön össze olyannal aki iránt nincsenek komoly érzelmei csak mert anyagilag éppen tudna rá alapozni. Ha valaki ennyire szélsőséges lesz a párkeresésben ott nem hinném, hogy csak a tapasztalatokkal volt a baj.

2019. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!