Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap a barátnőm a lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saucony kérdése:

Tegnap a barátnőm a lent linkelt képet posztolta ki. mire véljem ezt?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon rosszúl eset mert magamra vettem Mivel nem vagyok egy főnyeremény idősebb is vagyok pocakos kopasz szemüveges. ő meg magas és vékony szóval nem igazán paszolunk mármint igy külsőleg. Én ugy gondolom konkréten lerondázott. Én értem a poszt lényegét,nem kell elmegyarázni! de ha a testi hibáimra céloz akkor eddig mért nem emlitette? ez olyan fura,hogy ilyet posztol.


[link]



2019. nov. 5. 11:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
63%
Mert te egész addig azt hitted, hogy egy korosodó, pocakos, kopasz és szemüveges pasi az annyira vonzó a nőknek?
2019. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
28%
Megköszönném neki hogy ilyen lekezelően adja a tudtomra, hogy egy főnyeremény vagyok...
2019. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
nem dehogy hittem pont hogy tudtam, hogy nem így van! de végig azt mondta hogy szereti a hasamat, meg úgy mindent rajtam! és sokáig hittem neki
2019. nov. 5. 12:03
 4/33 anonim ***** válasza:
92%

Ha rád vonatkoztatja akkor világos: látja azt, ami előnytelen rajtad, de ennek ellenére szeret.

Szerintem nem is annyira neked üzen ezzel, hanem azoknak, akik lebeszélik őt rólad.

2019. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
a válasz adók közt jó lenne ha lenne nő aki segítené nekem ezt értelmezni! mert mikor rá kérdeztem azt írta ez nem rám vonatkozik hanem mindenkire .. akkor mindenkit szeret? mert ez a posztban az van hogy úgy szereti a másiakt hogy van..
2019. nov. 5. 12:05
 6/33 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem feltétlenül neked szól.

Ez annak szól, aki magára veszi.

2019. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
utolsó szerinted illik ilyet kirakni? mikor mindenki ezt olvassa arra gondol úristen ennek milyen pasija van,, ezen a képen benne van, hogy sok minden nem tetszik rajtam, de elfogadta
2019. nov. 5. 12:11
 8/33 anonim ***** válasza:
79%
Azért gondolom, nem ő írta, csak megtetszett neki. Pl. én is ragaszkodom a csorba bögrémhez, pedig vehetnék újat, és bár tudom, hogy másnak nem az, nekem szép és kedves mindazért, amiért kötődöm hozzá. Én nem hiszem, hogy csak rád értette, hanem mindenkire, akit szeret - sőt az is lehet, hogy saját magára is, hiszen senki nem tökéletes, belülről se. Kár ezen megsértődni, de ha téged bánt, mondd el neki, és kérd meg, hogy vegye le.
2019. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%
Hát, az már kiderült hogy nem az eszedért szeret ennyire.
2019. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Lányként írtam, de tényleg gondok vannak ha lányt is le fszfejezel. :D

Annyira nem értem hogy mit kell ezen túldramatizálni. Ha én kiteszek egy ilyet akkor azt jelenti hogy szeretem a párom az összes hibája ellenére. Ne drámázz itt könyörgök, nagyon gáz.

2019. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!