Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap a barátnőm a lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saucony kérdése:

Tegnap a barátnőm a lent linkelt képet posztolta ki. mire véljem ezt?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon rosszúl eset mert magamra vettem Mivel nem vagyok egy főnyeremény idősebb is vagyok pocakos kopasz szemüveges. ő meg magas és vékony szóval nem igazán paszolunk mármint igy külsőleg. Én ugy gondolom konkréten lerondázott. Én értem a poszt lényegét,nem kell elmegyarázni! de ha a testi hibáimra céloz akkor eddig mért nem emlitette? ez olyan fura,hogy ilyet posztol.


[link]



2019. nov. 5. 11:57
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Szerintem epp azt akarta ezzelbizonyitani, hogyugy szeret, ahogy vagy. Most nem mondhatja, hogy jokepu vagy, ha nem.

Es gondolom folega tobbieknek szolt.

2019. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek kerdozo, ne csinálj a bolhabol is elefántot. Remélem nem szekirozod azóta is ezzel a barátnődet.

Látta ezt az idézetet, megtetszett neki ,megosztotta. Szerintem kb ennyi van mögötte ,nem burkoltan akár üzengetni bárkinek is.

Szeret téged , te elmondasod alapján szereti a hasad is, meg gyakorlatilag úgy,ahogy vagy. Tehát a kulsodet is.

Azzal foglalkozz inkább , hogy ami esetleg nem tetszik magadon ,azon változtass, és szeresd meg önmagad.

De ne dramazd és porogj tul egy idezetet, mert ez szörnyű. Főleg ha többször is cseszteted gyakorlatilag a semmi miatt a parodat.

Ez miatt lesz vége, nem azért, mert pocakod van.


N

2019. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Hát hiába. Van, akinek ha azt mondják hogy "tökéletlen vagy, de én így szeretlek", akkor csak annyi jut el a tudatáig, hogy ő tökéletlen :D
2019. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

24, így van. Az exem is kb ilyen volt, másfél évig bírtam. Borzalmas...mikor egyszerűen nem tudsz úgy elmondani valamit, hogy az egészet ertse, inkább kiragad a monologbol két szót és ott megáll a tudomány.

Kérdező te még inkább örülj, hogy van egy barátnőd aki szeret.

2019. nov. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Negyven éves férfiként úgy érzem túlgondolod és már így is többet foglalkoztál ezzel a dologgal mint amennyit ér.


Szerintem szeret és becsül a párod. Ha nem így lenne simán találna magának egy kockahasat is, csak a kockahas nem lenne vele kedves, nem éreztetné vele hogy különleges, nem tudna vele nevetni, nem érezné jól magát mellette és nem hiányozna neki ha nincs vele.


A poszt minden szava igaz, hogy magadra veszed és jól esik vagy besértődsz az a te dolgod. Nagy fiú vagy már, kezeld okosan.

2019. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Látod, milyen sokan vagyunk, akik vagy egy célembert nélkülöző, semleges idézetnek veszik, vagy éppen dicséretnek (ha éppen rád céloz vele).

Ám, te minden áron velünk akarod bebizonyíttatni, hogy neked van (ebben csak neked lehet) igazad.

Netán ürügyet keresel minden áron arra, hogy megszabadulj a nőtől és ezt kiváló alkalomnak találod? Bocsánat, ha ezzel az utolsó mondatommal tévesen gondolkozom!

2019. nov. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Utolsó nem akarok vele szakítani.. csak számomra kétértelmű ez a poszt.
2019. nov. 5. 13:48
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Te most azon lepődsz meg, hogy idősebb, kopasz, pocakos pasiként nem a külsőddel hódítottad meg a barátnőd?

Minek említse a nyilvánvalót? A nagy hasadat pl? Senkinek sem a sörhas a kedvence., max. elfogadja, ha mással kompenzálod.


Valszeg azért rakta ki, mert pár ismerőse értetlenkedett, hogy miért pont veled van.

2019. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó láttál engem valaha? Nincs nagy sör hasam..
2019. nov. 5. 18:21
 30/33 anonim ***** válasza:
Magad írod, hogy pocakos vagy :)
2019. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!