Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap a barátnőm a lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saucony kérdése:

Tegnap a barátnőm a lent linkelt képet posztolta ki. mire véljem ezt?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon rosszúl eset mert magamra vettem Mivel nem vagyok egy főnyeremény idősebb is vagyok pocakos kopasz szemüveges. ő meg magas és vékony szóval nem igazán paszolunk mármint igy külsőleg. Én ugy gondolom konkréten lerondázott. Én értem a poszt lényegét,nem kell elmegyarázni! de ha a testi hibáimra céloz akkor eddig mért nem emlitette? ez olyan fura,hogy ilyet posztol.


[link]



2019. nov. 5. 11:57
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
37%

marozsák szabolcs önbizalom edző

Uhh na nekem itt lenne vége.

2019. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
25%
Kétértelmű, vagy nagyon szeret téged a belső értékeid miatt, vagy le fog, le akar téged cserélni, mert nem vagy főnyeremény. Majd kiderül. Bízz az első variációban.
2019. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
elnézést.. csak még ideges vagyok és ha tudom hogy hölgy vagy nem írok tehát még egyszer bocsi.. ez nem dráma de ilyet mért kell kirakni? csak sugal valamit,hogy nem tetszik neki pár dolog
2019. nov. 5. 12:37
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos agyfszt kapnék ha elkezdené túlgondolni hogy "akkor most nem tetszik hogy vékony vagyok és végig hazudtál?". Nem, basszus. Azt jelenti hogy MINDEN ELLENÉRE szeretlek, úgy ahogy vagy.
2019. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, még mindig jobb, mintha ad egy jelzést, hogy lecserél, le akar cserélni, mint amikor szó nélkül megcsal (jártam már így).
2019. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
89%

A belső tulajdonságaidért szeret amilyen vagy. A külső másodlagos. Ezt jelenti.


De ha ez miatt ilyen ideges tudsz lenni hát nem tudom mik lehetnek azok a belső tulajdonságok...

2019. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
szerintem maga a poszt egy sz.ar.. ilyet ha valaki kirak aki kapcsolatban van egy tört vág bele a másikba.. tiszteletlenség mert arra sugall,hogy van a külsővel elég baj, csak már szeret. akkor keressen mást.
2019. nov. 5. 12:46
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Tőrt vág bele? Más meg egy ilyennek ne tudd meg mennyire örül. Én ha a páromtól kapnám meg ezt a képet az jönne le belőle hogy mennyire szeret és egész napra boldoggá tenne.
2019. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
És nem azt sugallja, csak te vagy hülye az értelmezéséhez.
2019. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem egyáltalán nem neked és nem rólad szólt a barátnőd posztja. Egyszerűen csak meglátta, megtetszett neki és kirakta. Ennyi.
2019. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!