Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok hogyan derült ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogyan derült ki, hogy félrelépett a párotok? Meg tudtátok bocsátani, vagy vége lett? Hogy léptetek tovább?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lebuktatta magát a telefonjával, de igazán a végén már nem is próbálta leplezni hogy másokkal dumál beszél csak egy gyenge kamu magyarázat. NEM, és soha nem is fogom. Még sehogy, és nem is hiszem h mostanában tudni fogok.

f/26

2019. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megéreztem, hogy valamit nagyon titkol, és hamarosan jött is egy esemény, ahová nélkülem akart menni. Szép, nem szép, de nyomoztam kicsit, és lebukott. Rohadt egy érzés, pláne az, amikor a nyilvánvalót próbálta tagadni. Hogy léptem túl? Az elején hirtelen, vagyis ott be is fejeztem a kapcsolatot, de utána még egy évig elég roncs voltam. Szerencsére maradéktalanul elmúlt belőlem minden vele kapcsolatos.
2019. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Második: szerencsés vagy.

Mondjuk gondolom számít az, hogy hány év telt el, és hány évesen esett meg veled.

22 évesen, egy 2 éves kapcsolat után egész más.

Nálunk 15 év után történt, egyik pillanatról a másikra. Mármint az, ahogy ő megtette, mert beleszeretett egy kolléganőjébe, az biztos hosszabb folyamat volt. Én semmit nem érzékeltem, éltük a szokásos napokat, aztán egyik nap összepakolt, és azt mondta, el kell mennie, átgondolni az életét. Én még akkor sem gyanítottam, hogy lenne másik.

Nekem 6 éve nincs senkim.

Már gyereket terveztünk, mindketten 30 évesek voltunk.

Elvette tőlem a reményt, hogy gyerekem legyen.

2019. nov. 5. 19:03
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem ő vette el a reményt, hanem te magad. A te döntéseidért ne mást okolj. Ő kilépett egy kapcsolatból, amit kamaszként kezdtetek. Az, hogy genyó módon tette, más kérdés. De ne mondd azt, hogy 6 év alatt nem nyitottál senki felé. Ha meg nem tudtál, rég segítséget kellett volna kérned, mert ez nem normális.


Elváltam, 35 évesen az új párommal gyerekünk született. Ha elég bátor lennék, azóta lenne még egy. Mert nyitottam a válásom után. És ezerszer jobb életem van, mint a házasság alatt.

2019. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 Eltelt azóta több év, akkor 30 voltam, és nagyon szerettem, figyeltem rá, talán ezért is vettem észre a viselkedésén a változást, ami apróságnak tűnt.


A feldolgozásban az idő segített, és a gondolat, hogy nem hagyom magam totál a padlón egy féreg miatt. Próbáld meg teljesen lezárni magadban, és nem azon keseregni, hogy mennyi időd ment el úgymond feleslegesen, hanem előre tekinteni. Nem voltam még házas, ezért nem tudom igazán átérezni a fájdalmad mélységét, sajnálom ami veled történt, de nem hiszem hogy le kéne mondanod az álmaidról, még sok szép dolog fog veled történni, higgy benne. Nagyon sok erőt kívánok neked, kitartást és egy igaz társat! (#2)

2019. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem ismered az életemet, nem kéne vádaskodnod.

A reményt ő vette el, nem én. Én akartam.

Nem nyitottam más felé, mert senki más nem volt, aki érdekelt volna.

A szerelem nem megy gombnyomásra, tudod?

Én meg nem fogok azért lefeküdni valakivel, meg gyereket szülni, csak hogy legyen, mikor nem szeretem az illetőt úgy.

Segítséget akkor kértem, padlón voltam, elmentem pszichológushoz, én magam mondtam 3 alkalom után, hogy felesleges folytatnunk, köszönöm. Csak meséltem neki, ő néha belekérdezett, semmivel sem volt másabb, mint mikor a barátaimnak elmeséltem.


Többieknek köszönöm!

2019. nov. 6. 18:48
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszönöm, kedves vagy.

Őt magát elengedtem, biztos tudnék előre tekinteni, ha lenne bárki, aki megmozgat. De nincs.

Szerintem nem olyan ritka dolog, hogy az ember éveken át nem szerelmes.



Mi volt az az apróság, ami megváltozott a viselkedésében?

2019. nov. 6. 18:49
 8/9 anonim válasza:
55%
Sajnálom, hogy ez történt veled. De még nagyon fiatal vagy, ne add fel. Azt sajnos elhiszem, hogy egy adott pszichológus nem tudott segíteni, és nem is biztos, hogy a pszichológus a jó megoldás. Vannak más szakemberek is, vagy csoportok. Pl. párkapcsolati coach, de lehet, hogy a te esetedben gyászterápiára van szükség. A gyásznak vannak fázisai, fel tudnátok tárni, hogy te melyik szakaszban ragadtál le. (Nem csak azt gyászoljuk, aki meghalt.) Minden coachnak van weboldala, képek, írások, eldöntheted ki szimpatikus, vagy tartanak előadást, ott személyesen meggyőződhetsz arról, hogy tudnál-e vele dolgozni. De ha ehhez sincs kedved, írd be a keresőbe, hogy „önismeret online”, sok megoldást kapsz. Szeretném figyelmedbe ajánlani a „Beszélgessünk” nevű fb csoportot vagy az Önfejlesztők házát. Indulj el valamerre!
2019. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Magától elmondta, ennyiből tisztességes volt, ha már másban nem. Megbocsájtottam, de ezzel egyidőben szakítottam is vele. Nem léptem még túl, de folyamatban van.
2019. nov. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!