Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok választani két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok választani két férfi között. Valaki adna tanácsot?

Figyelt kérdés
Az exemet 14 éves korom óta ismerem. 20 évesen össze jöttem vele és 23 éves koromban szétmentünk. Ebben volt egy szakítás, sokat veszekedtünk. Én is éretlen voltam és ő is pedig van köztünk 5 év. Nagyon csúnyán bántunk mindketten egymással mégsem engedtük el egymást. Hol ő hol én kerestem. Én szinte szakítás után azonal összejöttem egy sráccal, majd ő is egy lánnyal. Mellette ugyanúgy kerestük egymást. Egy idő után elege lett, szakított a lánnyal és elmondta, hogy nem bírja ezt tovább, amit csinálunk őt teljesen tönkreteszi. Én amíg külön voltunk a fél év alatt két férfival is voltam. Az egyik nem volt komoly, csak szexről szólt viszont a másik srác megfogott. Voltak vele is problémák, mert a szex vele nem működött jól, vagyis én élveztem vele de ő nem tudott elélvezni aminek az okát állítólag ő sem tudja így kezdett kevés lenni nekem. Hatalmat baromságot csináltam, a háta mögött találkoztam az exemmel. Nem történt köztünk semmi viszont ez a jelenlegi párom le jött nálunk, és nem talált otthon végül muszáj voltam neki bevallani hol is voltam. Másnap reggel megszerezte az exem számát és fel hívta, hogy lépjen ki az életünkből. Most a két férfi azt akarja, hogy döntsek. Mindketten szeretnek engem. Én viszont nem tudom mit érzek. A jelenlegi párom nagyon rendes pasi, soha aem csalna meg és jobbat érdemel nálam. Én már hazudtam neki a kapcsolat elején de ő megtudna nekem bocsátani. Az exem sem tudom elengedni, régen sok közös tervem volt vele, vele akartam mindent átélni. Csalódtunk egymásba. Most nem érzek semmit ha meg ölelem, vagy megfogom a kezét. Nem nyilal a szívembe. A jelenlegi páromnál már éreztem ezt. Teljesen tanácstalan vagyok. Nem tudok dönteni. Az exemhez jobban ragaszkodom de nem tudom újra szerelmes tudnék-e lenni.

2019. nov. 6. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Ok, hogy 14 éves korod óta ismered és több emlék fűz hozzá. De el kell őt engedned. Miért? Szerinted ha két ember tépte egymást egy kapcsolatban, akkor nem fogja újra? Azok a dolgok nem tűnnek el az emberből, hiába telnek el évek. A sebek nem gyógyulnak be teljesen. Egyáltalán nem normális dolog, hogy az évek alatt még mindig tartottad vele a kapcsolat. Összejöhetsz vele, lehet szerelmes is lennél, kitudja, de hidd el, újra előjönnének szépen lassan a régi sérelmek, és azt vágnátok egymás fejéhez. Ezt szeretnéd?

Ha meg emez srácot sem szereted, akkor lépj le, csinálj öntanulmányozást, foglalkozz magaddal, hogy min kellene változtatnod az életedbe. És ha rendbe jöttél lelkileg, akkor lépj tovább, egy új kapcsolat felé. Senkinek nem jó az, amit művelsz. Itt most 2 ember is sérülni fog, akárhogy döntesz. Az egyik: valamelyik srác, a másik te magad.

2019. nov. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatfüggő vagy. Csapongsz egyik faroktól a másikig, mert nem tudsz egyedül lenni, és mert 2 farok még mindig jobb, mint egy (már akinek, persze).


Egyik fickót sem kell választanod egyébként, mert mindkettővel sz@r valami.

Nyugodtan lehet egyedül is lenned egy ideig, és megvárni, amíg egy hozzád illő hapsi keveredik az utadba.

2019. nov. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Válassz engem 🤷‍♀️😏
2019. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szakíts mindkettővel. Benne vagy egy kapcsolatban amiben érzéseid sincsenek, de az exed is max az emlékek miatt tartogatod még.

Semmi értelme! Vagy tisztességes leszel, vagy mindkettő azstalt borít azt pisloghatsz, mint hal a szatyorban, hogy hirtelen senki sincs sehol.

2019. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyiksem a tiéd! Válassz egy 3.at!
2019. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!