Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam ezt meg vajon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fajédsf kérdése:

Honnan tudjam ezt meg vajon? A jelek egybeesnek, lehet tudatosan választani?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy lett egy új kapcsolatom, ami nekem nagyon jó, nagyon megszerettem az illetőt. Csak 2 hete vagyunk együtt, de már nála vagyok sokat és olyan, mintha már ezer éve együtt is éltünk volna. Ezt gondolom ismeritek is már és tudjátok hogy milyen.


A párom nem érzelgős, azaz nem ömleng, de azért kimutatja a szeretetét, sokszor figyeli az igényeimet, igyekszik megfelelni, ez látszik rajta.


Nagyon rendszerető, azaz rendszerben van és üzlettel foglalkozik. A TÉMA most jön igazán. Nos elkezdett nekem még az ismerkedésünk elején beszélni érzelmi dolgokról, hogy az emberek hogy állnak és akkor rájöttem, hogy neki magasabb az igénye a partnerrel szemben, mint másoknak. Nagyon érzékeny arra, hogy a másik full (de tényleg nem csak 100%, hanem 25.000%-os) energiával bírjon. Ebben az lett a nagy szerencséje, hogy én ilyen ember vagyok, aki nem hogy csak 200-on pörög, hanem még röhögve is teszi ezt.


Néha azt látom, hogy az én karakterem teljesen jó neki = tudatos párválasztás. S ezt követi. Aztán ő olyan ember, aki reggeltől estig halálra dolgozza magát, tolja ezerrel a munkáját, reggel 7kor kezd és este 11-kor éjfélkor végez. Nem gyárban dolgozik, hanem önmaga szabad, de üzletet csinál.


Az lenne a kérdésem, hogy beszélt olyan dolgokról nekem (érzelimi szintek dianetika----> utánanéztem), ami a szcientológusokra vall, majd megtudtam hogy pár ismerőse is az.


Kérdésem az lenne, hogy volt-e már dolgotok szcientológus emberrel? Ha igen, akkor milyen?


/Engem igazából nem zavarna ha az lenne, csak még nem tudom hogy milyen. Továbbá inkább legyen szcientológus, mint drogos vagy alkesz vagy bármi./


Ja, igen...alkoholt se nagyon iszik, nagyon max 1 pohár bor egy buliban és akkor már ez a max nála. Kávét se iszik, nem dohányzik, nem drogozik, ellenzi ezeket. Amikor megtudta egyik nap hogy én megittam 3 kávét, akkor teljesen le volt petézve....



2014. okt. 14. 09:20
 1/9 Bence_ ***** válasza:
Azt várod, hogy innen a távolból döntsön helyetted? Te tudod mire van szükséged, neked mi esik jól, neked mi a fontos. Ezeket meg inább vele beszéld meg.
2014. okt. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
engem nem izgat ki miben hisz, de az igen, ha már irreális elvárásokat támaszt velem szemben.. meg ez: " Amikor megtudta egyik nap hogy én megittam 3 kávét, akkor teljesen le volt petézve...." pfff annyit iszol amennyi jól esik
2014. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincsen tapasztalatom szcientológusokkal kapcsolatban, és amennyit leírtál róla, abból sem lehet sokat leszűrni. De van két dolog amire érdemes odafigyelni. Az egyik a munkamánia, ami simán hazavág egy kapcsolatot. Úgy tűnik, hogy ez az ember nem tud felengedni, a munka az élete. Az legkésőbb akkor lesz problémás, amikor már családotok lesz és ő akkor is el lesz temetve a munkával, te meg egyedül fogod vinni a háztartást, neveled a gyereket, és persze így karriered se lesz nagyon. Kicsit előreszaladtam. A másik az irányító személyisége, ami a saját értékrendjét kényszeríti másokra. Ha ő nem iszik, te se igyál, ha ő úgy gondolja, te is gondold úgy.

Kb ennyi, ez csak a magánvéleményem amit ennyi információból le lehetett szűrni.

2014. okt. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Szcientológussal NE kezdj! Beszervez téged is, és soha nem szabadulsz meg ettől a szektától! Minden pénzed nekik adhatod! Több nyugati országban betiltották a működésüket!
2014. okt. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bence_ ***** válasza:
Ez a beszervez! "szervezni" azt lehet akit érdekel,, tetszik neki. Nekem egy pasi udvarolbat akármennyire akkor sem labdába rúgni. Mert a nók,érdekelnek.
2014. okt. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En ismerek sci-ket, húú, kulon vilag. Olvass utana kicsit, nezz meg par videot amin azok beszelnek akik kiszalltak mar es utana donts helyesen!
2014. okt. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy szerinted olyan érzés, mintha ezer éve együtt éltetek volna, nekem olyan érzés, mintha nem ismernéd ezt az embert.
2014. okt. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 acelsziv ***** válasza:

4: ez tömény hazugság. A világon sehol nincsenek betiltva legfeljebb nem egyházként vannak bejegyezve olyan országokban, ahol ezt alkotmány szabályozza és max a Római kat. és a Református a két elismert egyház. Pl. Németország.

Az meg, hogy minden pénzedet elveszik külön röhej. Mivel ismerem a témát állítom, hogy semmiféle kötelezettség nincs. Még olyan sem, amit a keresztények "egyházadó" néven beszednek. Ennyi.

Ja és a kilépett emberek elmondásai. Akik azért "léptek ki" mert valamit elkövettek a szervezet ellen. Pl szándékos károkozás. A világon bármelyik szervezetet megvizsgáljátok a házasságtól kezdve bármely vállalat, egyház stb. mindig az jön ki, hogy a kilépő és utána mocskolódó embernél valami nagy stikli vezetett a kilépéshez. És persze mindig az a hibás, aki ellen valamit elkövettek. Már csak azért is, hogy ezzel enyhítsék a tetteik súlyát. Tudod: Levertem egy vázát. " Á! Már egy régi kopott váza volt"

Kérdező: Nem biztos, hogy Szcientológus a párod. De nem kizárt. Viszont akkor egy olyan emberrel akadtál össze, aki az etikát magas szinten benn tartja. Nem fog megcsalni és a gubancos kapcsolatot rendbe tesz nem pedig elhajítja.

2014. okt. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha olyan bazi jól megvagytok akkor miért nem kérdezed meg az e? megtudod és dönthetsz...
2014. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!