Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja már a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja már a barátom hogy edzésre járjak? Nekem ez fontos, és tudja, de nem érti meg.

Figyelt kérdés

Az elején rendben volt neki a dolog, tudja hogy szeretek röplabdázni, de ma kiakadt mert heti egy edzésre eljárok holott távkapcsolatunk van, így nem az aféle közös időnkből veszem el ezt az egy órát amikor együtt vagyunk.


Ma azt mondta, hogy ez miatt az egy óra alatt igazán elgondolkozik a szakításon...


Pedig mikor elkezdtem a sportot, megkérdeztem hogy nem bánj-e ha megyek, és hogy támogatni fog-e benne.


Nem járok szinte soha sehova, így egy óra azt hittem belefér...


Miért csinálja ezt? Hogyan kéne kezelnem?



2019. nov. 6. 23:37
1 2
 1/15 Savlekotő ***** válasza:
90%
Én őrülnék ha szakítana velem egy ilyen pszichopata,mert ez az,birtokló uralkodó mi lesz ha össze költöztök elveszi a kulcsod?
2019. nov. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Instant szakítás. A párod birtokló, nárcisztikus ember és az ilyen helyzetekből menekülni kell. Nagyon el fog fajulni, egyre inkább el fog vágni a külvilágtól és le fog korlátozni, le fogja építeni minden önbecsülésed. Tényleg menekülj.
2019. nov. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem fogja úgyse ott hagyni

Ha en is azt mondom hagyja el akkor annak ellenére

2019. nov. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem szeret, csak birtokolni vágyik.
2019. nov. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jujj.. Én heti 5x járok, mégsem rinyál a párom, mert nem egy birtokló, mérgező egyed.
2019. nov. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Mekkora farokringlispíl a palid. Én már rég kikeráztam volna a kokeróba.
2019. nov. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Válóok, ha a pasi meg akarja mondani, mit csináljak, hová menjek.
2019. nov. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem èrtem mièrt vannak ennyire lepontozva a válaszok, teljesen igazuk van. Ez egy nárcisztikus, uralkodó, kontrollmániás nyomorèk. Heti egy óra miatt akkor sem lehetne egy szava sem, ha a közös időtökből menne el, nemhogy így.

Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy a kötelező munka/suli után minden szabadidejüket csak együtt tölthetik, ès semmi mással nem foglalkozhatnak.

Kèrdező olvass utána, hogy az ilyen kapcsolat milyen romboló, nem a levegőbe beszèlünk csak.


"Ma azt mondta, hogy ez miatt az egy óra alatt igazán elgondolkozik a szakításon..."


Most gondolj bele, ez lazán zsarolás, manipulálás, hamis bűntudat keltès. Ès felteszem nem ez volt már eddig sem az egyetlen eset.


Ezt úgy tudod kezelni, hogy szakítást, tiltod, aztán vissza se nèzel.


De mèg ha nem is szakítasz, mert gyanítom nem fogsz, a minimum annyi, hogy nem dőlsz be a zsarolásnak. Esze ágában nincs szakítani, ès nem is fog, elhiheted.

Mond meg neki, hogyha emiatt szakítani akar, akkor nincs is èrtelme tovább. Pont. Mèg ha akkor meg is sèrtődik rá, utána ő pitizni.

A lènyeg, hogy ne hagyd magad így irányítani, mert nagyon rossz vège tud lenni.

2019. nov. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem vágd ki sürgősen, míg nem az utcára se mehetsz ki az engedélye nélkül...busszus, mi az hogy egy órára nem mehetsz el? Én hetente 3x járok edzőterembe, párom kifejezetten örül neki, mert a mozgás egészséges és neki fontos az egészségem. De annak is örülne, ha mindennap elmennék vagy még ennél is többször. Egyszer próbáld megbeszélni vele, hogy így egészségesebb leszel. Ha így sem érti meg, köszönj el ettől a birtoklásmániás pasitól.
2019. nov. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Azonalli szakítás. Ha együtt elnétek, akkor is.

Már az is gáz, hogy kvázi engedélyt kertel tőle.

Miért nem jársz sehova? Bezarkozol a lakásba, csak mert van egy tavkapcsolatod?

2019. nov. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!