Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi nem ír 2 napig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem ír 2 napig, akkor nem fontos számára az a nő?

Figyelt kérdés
Én legalábbis nőként, nem bírnám ki, hogy ne beszéljek a másikkal. 5 perce és mobilja mindenkinek van sztm.

2019. júl. 12. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez mindkét nemre ugyanúgy igaz. Én nőként is folyamatosan keresem a társaságát annak, aki érdekel. Interneten is. Akivel jó időt tölteni, azzal szeretnék is.
2019. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Barátommal előfordul, hogy nem beszélünk minden nap. Engem nem zavar, mindketten független típusok vagyunk, nem igényeljük, hogy valaki folyton a seggünkben legyen és ápolgassa a lelkünket :D Minket inkább pont az zavarna, ha úgy éteznénk, hogy muszáj minden nap beszélni, mintha ez egy kapcsolatban kötelező...
2019. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem egy normális ember, akinek van élete, munkahelye, barátai, dolga. Aki nem bír ki 2 napot a másik nélkül, annak ezek nyilván nincsenek meg.
2019. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Nem, csak kivancsi, hogy orok eletben csak o fog e irni vagy a csaj is megerolteti e magat.


En sokszor játszom ezt el. Irok irok irok aztan fura lesz utana nem irok na durr tobbet nem is beszelunk egymassal. Az esetek 100%aval igy volt eddig, remelem azert egyszer ez is megvaltozik

2019. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Nekem ez fel se tunik. Akkor irunk egymasnak amikor talalkozot beszelunk meg.

Vagy felhiv, es beszelgetunk. A baratom tudja, hogy nem szeretek irogatni.

2019. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyok kapcsolatfüggő, remekül elvagyok egymagamba hetekig,hónapokig is ami kifejezetten jól jött mikor a párommal még csak távkapcsolatban voltunk.(2 évig) Viszont az soha egyikünkbe se merült fel, hogy legalább pár percet ne szánnánk egymásra telefonhívással vagy írásban napi szinten.
2019. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Manapság már majdnem mindenkinek ott a kezében az okostelefon. Oké, hogy dolgozik, meg sportol, a baràtaival találkozik, tanul stb. bármit csinál az ember, nehogy màr egy nap egyszer se legyen egy pár perce dobni egy üzit a másiknak. Nem kell órákat lógni a telefonon, de én is van hogy munkaközben egy 3 percre kikapcsolok és ránézek a telefonra, és tudok írni két szót a másiknak. Főleg akkor, ha szerelmes vagyok. Pont, hogy olyankor csak a másik jár a fejemben és nehéz egyéb tevékenységre koncentrálni.

Az a pasi/nő, aki nem keres napokig, azt nem érdekled sajnos.

2019. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Itt nem arról van szó, hogy az embernek ne lenne egy nap pár parce írni a másiknak. Persze, hogy van. De nem mindenki szereti az üres, sablonos locsogást, mint hogy “hogy telt a napod?”. Nekem a hátamon feláll a szőr, ha valaki minden nap megkérdezi ugyanazt. Inkább beszéljünk akkor, ha van is valami értelmes, amiről lehet, és azt is inkább akkor, mikor újra találkozunk személyesen. Nem vagyunk egyformák, nekem személy szerint nincs igényem a csetelgetésre, meg az óránkénti telefonálgatásra.
2019. júl. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most kapcsolatban is vagytok vagy csak randi?
2019. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!