Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 éve együtt vagyunk, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 éve együtt vagyunk, de már nem szeretem, irritál minden, ami vele kapcsolatos… olyan dührohamaim vannak és néha olyan utálatot érzek iránta, hogy azt el sem tudom mondani. De mégis. Együtt vagyunk még. Kihez forduljak mit tegyek? LENT-->

Figyelt kérdés
Párszor már próbáltam elküldeni (nálunk lakik) de nem megy el… vagy néha én nem engedem, mert megsajnálom…. vagy nem is tudom…. kihez tudok fordulni, hogy, segítsen ennek leküzdésében.? … mármint hogy igenis el tudjam küldeni…én hiába eldöntöm, nem sikerül megtenni pedig nem szeretem, érzem és tudom is mégsem megy a szakítás, és már beleőrülök …… 25L

2019. nov. 7. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
De mi a baj konkrétan?
2019. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem, mi a problémád.
2019. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Kislány, a szerelem rohadtul nem tart örökké. Az csak egy állapot, egy érzet. De sosem tart igazán örökké. Azt szokta felváltani a szeretet. Így működik a világ.
2019. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Hiába teszel itt fel kérdést, az egyetlen megoldás az, amire állítólag képtelen vagy: magadra szedni némi akaraterőt és kitartani a döntésed mellett. Vagy szenvedsz még ki tudja meddig a gyávaságod miatt, vagy majd elkezd eléggé fájni a helyzet ahhoz, hogy lépj, az már csak rajtad múlik, meddig hagyod ezt az állapotot.
2019. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 torkosborz ***** válasza:
33%

Szerintem te szorongsz!

Megoldás: egy nagy beöntés!

Miért?

Mert ha szorulásra jó, akkor szorongásra is hatásos lehet.

2019. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Velem is volt hasonló, csak ott az exem volt a manipulatív. Annyira szerettem volna elhagyni, szakítottunk is milliószor, de valamiért mindig visszamentem hozzá. Ördögi körbe éreztem magam. Nem szerettem már, undorodtam tőle, megvetettem. Egyszer viszont elhatároztam magam végleg. Majd jött a férjem, akivel boldog házasságban élünk lassan 3 éve :)
2019. nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-esnek igaza van.


Szedd végre össze magad, ne egy nyámnyila mihaszna, néha hisztis kislány legyél.


Legyél végre felnőtt értelmes és határozott.


Ha elvenné az összes pénzedet, vagy megcsalna, vagy jól felpofozna, akkor is jajjj de sajnállak jajj szegénykém lenne?

2019. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Savlekotő ***** válasza:
Miért vagy olyannal aki irritál ráhánynál,ez társfüggés..
2019. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem pedig te irritálsz és dühítesz, mert neked és a hozzád hasonló nőknek megfelel az ilyen párkapcsolat, és akkor sem lépnek, ha könyörögnek nekik (, ahogy én tettem).
2019. nov. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!