Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmodanátok a feleségének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmodanátok a feleségének hogy miket írogat?

Figyelt kérdés

elkezdtem követni az instagramon egy férfit egy pár éve, nem azért mert akarok tőle valamit hanem mert gyönyörű fotói vannak, ő amolyan fotós nagyon szép tájképeket csinál satöbbi. ő persze rámírt. először teljesen normálisan írt, és nem is volt kinnt a profilján hogy lenne valakije. általános dolgokról beszéltünk, ha ő írt akkor válaszoltam de én sosem kerestem. egy idő után elkezdett minden témát a szex fele terelni és állandóan arra lyukadt ki, hogy ő milyen kanos meg, hogy mit csinálna velem stb.

mondtam neki hogy ilyesmiket ne írjon mert akkor nem beszélek vele, meg amúgy is olyan mocskos stílusban írt hogy az valami elképesztő. lett neki egy barátnője aki ma már a felesége, egyébként egy nagyon szimpatikus szép kis nő. kiraktam 2 éve nyáron egy bikinis képet az indtagramra, hát persze hogy ő lájkolta, és egyből rámírt. nem válaszoltam neki.majd elküldött egy képernyőmentést nekem, hogy a barátnője mit írt neki, veszekedett vele, hogy miért lájkolta a bikinis képemet, és egyébként igaza is van. erre azt írta nekem, hogy ne tegyek ki több bikinis képet mert ő nem tudja megállni hogy ne lájkolja és a barátnője meg veszekszik vele. na mondom ez egy retardált, mi az hogy nem tudja megállni? ki lehet követni, vagy tiltson le vagy mit tudom én, mintha én kényszeríteném hogy lájkolja, hihetetlen. na sokáig megint nem válaszoltam neki. egy pár hete teljesen normális hangnemben rámírt hogy mi újság? adtam egy esélyt a normális beszédnek, mondom neki semmi, a munkámról mondtam pár szót, erre megint elkezdte hogy milyen szexi vagyok meg miket csinálna, és hogy ő a munkahelyén van és nagyon kanos, és szerezzek neki egy jó csajt, vagy küldjek neki képet mert az beindítja. mondtam neki hogy nem küldök és ha nem fejezi be akkor tiltani fogom, de csak írta hogy de ő akarja a képet, 10 perc múlva megint írta hogy kell neki a kép. azt tudni kell hogy rengeteg képe van a feleségével, és minden képhez amik tájképek azon is megjelöli hogy neki ajánlja és mennyire imádja és ő a királynője blablabla.figyelmen kívül hagytam az

ma megint rámírt, 3x köszönt mert mindìg megnyitottam de nem válaszoltam, kikövettem. mikor harmadszor mondta hogy helló akkor megkérdeztem hogy mit szeretne? azt mondta engem szeretne. na elgurult a gyógyszerem. megkérdeztem tőle hogy miért zaklat amikor egyértelműen nem akarok tőle semmit és miért viselkedik undorítóan a felesége háta mögött, és amúgy nekem is van most egy friss kapcsolatom és nem hiányzik hogy perverz pasik üzenetei ugráljanak fel a telefonomon, és nem is ismer, soha nem találkoztunk, és ha meègegyszer kapok egyetlenegy üzenetet tőle akkor letiltom. azóta hálisten nem írt. engem csak az zavar hogy hülyére veszi a feleségét, aki ha egy lájkon kiborult akkor mit szólna ha megmutatnám amikor azt kéri hogy fotózzam le a fenekem, meg ilyen banán emojikat küldözget hogy kanos és meg akar.aszni.....

nem tudom hogy ténylegesen megcsalja e a feleségét, de gondolom igen, és még ha soha nem is találkozott velem de szerintem ilyen üzenetek küldözgetése más nőknek az simán felér egy megcsalàssal.

engem is hülyére vett egy férfi nemrégiben és azt kívánom bárcsak szólt volna valaki. szerintetek elmondjam neki?


2019. nov. 7. 17:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha neked ez ennyire terhes, miért nem tiltod?
2019. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%

Én is elküldeném a feleségnek. Undorító amikor valaki ennyire megalázza és semmibeveszi a párját. Én nőként is nagyra értékelném ha ilyen lenne a párom és valaki felnyitná a szememet, hogy mennyire nem jelentek neki semmit.

És hagyjuk már ezt a szarságot, hogy a kérdező provokálta. Mivel könyörgöm? Az, hogy valaki visszaír neked már feljogosít arra, hogy perverz üzenetekkel bombázd és pucér képeket kérj tőle???

2019. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%

Én már az első "megdugnálak" üzi után tiltottam volna a fenébe.


Amúgy simán elküldeném a feleségének. Ga téged okol a hisztije miatt (ami amúgy jogos) akkor adj neki igazi okot :)

2019. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%
Azonnali tiltás! De már az első trágár üzenetén ez kellett volna. Feleségnek nem kell mondani semmit, az ő kapcsolatuk. meg ki tudja az ilyen elmebeteg mivel állna bosszút rajtad.
2019. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%

azért te is megéred a pénzed, kérdező.


mibden normális nő már rég kikövette vagy tiltotta volna az ürgét, de te nem, hanem a gyakorin panaszkodsz, miközben szerintem legyezgeti a hiúságodat, és élvezed a játékot.


ha zavar, tiltsd le, ne állj vele szóba.


de nekem úgy tűnik, ez vmiért megéri neked....

2019. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
48%

Ne keveredj az ő kapcsolatukba.

Egyik ismerősömet felvilágosították és kinyírta magát.

2019. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
57%

Azért annyira nem zavart téged a zaklatás, hogy tiltsd a francba és elfelejtsd.


Neem, te még beszélgetsz vele, mert biztos elfelejti a kangörcsét, ugye?

2019. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

oké, valószínűleg én is hibás vagyok hogy nem tiltottam, de tényleg ez amolyan barátsàg fèlènek indult, és először szerettem vele beszélgetni mert volt egy csomó dolog amiről csak vele tudtam beszélni, de mint pasi rohadtul nem jön be mert szimplán ronda. én tényleg nem szeretek tiltogatni és abban bíztam, hogy ha helyre teszem hogy ne írogasson ilyeneket akkor majd újra normális lesz, de időközben rájöttem hogy elmebeteg, mert néha már ijesztően erőszakos volt.

de mind1, a kérdésem igazából arra irányult hogy elmondjam e? nos, it valaki rátapintott a lényegre, egyrészt azt érzem hogy kötelességem egy nő társammal közölni hogy mi történik a háta mögött, vagy legalábbis én hálás lennék ilyen helyzetben, mint momdtam velem is volt ilyen és jó lett volna ha valaki felnyitja a szemem még időben. másrészt viszont ki tudja hogy állna bosszút vagy hogy mibe vonnám bele magam.

majd a saját sorsa utoléri aztán megkapja amit érdemel.

2019. nov. 7. 21:06
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem látok itt semmi provokációt. Én is megtartok ismerősnek egy pasit (én is az vagyok, de nem langyi), mert nagyon jó képei vannak, de számomra nehezen elfogadható egyéb dolgai.

Szerintem mondj le a képeiről, nem tud ez normális maradni. Az asszonynak meg joga van tudni, miféle szemétláda a férje, - azt nem tudom, magam dolgának érezném-e a felvilágosítását.

2019. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!