Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt feleségének mindenben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt feleségének mindenben beleegyezett a párom (gyerek, esküvő, munkahelyváltás stb). , nekem meg mindenért könyörögnöm kell. Nem szeret?

Figyelt kérdés
Van egy párom 2 és fél éve, elvált. Nem miattam, előre leszögezem, a nő hagyta el. De az a nő volt a főnök mindenbe. Hónapok után terhes lett, aztán esküvő, ha valahova költözni akart rögtön mentek, szinte félévente. Albérletben éltek, 2 kislánnyal. A volt feleség kitalálta hogy a párom váltson munkahelyet, rögtön váltott. Én meg nem megyek vele semmire! Akármit kérek könyörögnöm kell, vagy megkapom vagy nem. El sem jegyzett még, az exével ilyenkorra már mindenen túl voltak. Tudja, hogy szeretnék férjhez menni majd, gyereket is, de semmi nem történik. Mindenben makacs. A volt feleség rontotta így el, vagy engem nem szeret? Szerintetek?
2016. szept. 22. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt tanult a hibáiból, másrészt rosszabb manipulátor lehetsz, mint az előző nője. Aki nem akar, arra ne tukmáld rá magad, mert megakad a torkán! Hagyd ott és keress olyat, aki nem ennyire sérült.
2016. szept. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom tanult a hibájából, de közben átesett kicsit a ló túloldalára. Vagy még nincs túl az egészen teljesen. Szerintem ne a kapcsolatotokban kezdj el kételkedni, hanem beszélgess vele sokat ezekről a dolgokról.
2016. szept. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha van esze többször nem házasodik meg....szerintem ő így elvan veled de többet nem tuti , hogy akar.
2016. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarja ugyan azokat a bakikat elkovetni, ovatos. mondd el neki, h neked ezek a dolgok fontosak es szeretned tudni, h o a jovoben mit tervez, mert te nem elted at azokat a jo dolgokat, mint az exe es nem minden vegzodik rosszul
2016. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudja hogy szeretném ezeket! Szinte minden héten szóba esik valamiről, van hogy ezzel viccelődünk! Meg hogy milyen lesz majd ha gyerekünk lesz stb. Tisztában van vele és el is mondtam neki hogy én nem vagyok olyan mint az exe, más ember vagyok más természettel. Tudja ezt is magától. Mégsem történik semmi, úgy érzem egy helyben topogunk. Mondjuk nagyon féltékeny vagyok az exével való múltjára, ezzel is tisztában van. Utálom a nőt amiért mindent átélhetett vele. Tegnap egy vita alkalmával sírva a fejéhez vágtam valamit. Valamire rá akartam beszélni, azt mondta ne erőltessem mert semmire nem megyek vele mondom igen?? A volt asszonykád diktálta az egész életeteket aztán meg kidobott mint egy rongyot, mindent megkapott tőled amit egy nő akarhat nekem meg könyörögnöm kell. Ezután ott hagytam és azóta nem beszélünk.
2016. szept. 22. 18:57
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos ebből az látszik, hogy az exe nagyobb hatással volt rá, mint Te. Erősebb érzelmeket táplált iránta, mindenáron meg akart neki felelni. Valószínűleg szörnyen megalázta azzal, amikor ott hagyta. A veszekedésetekkor te most ezt a megaláztatást ismét az orra alá dörgölted, amivel csak negatív érzéseket váltottál ki belőle magad iránt. Így nehezen fogja észrevenni, hogy te is önálló, szuverén, szerethető lény vagy, aki teljesen más, akivel megaláztatás nélkül is boldog lehetne. Én azt javasolnám, hogy ne lépj, várd meg, hogy ő menjen hozzád bocsánatot kérni. Ha megteszi, akkor se akaszkodj a nyakára az elvárásaiddal, erőltetéssel úgysem mész semmire, csak megalázó helyzetbe hozod saját magad, meg mindkettőtöket. Inkább próbáld azt sugallni, hogy felnézel rá, de te is olyan vagy, akire fel lehet nézni.
2016. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tanult belőle. De ez nem azt jelenti, hogy téged nem szeret, egyszerűen csak megfontoltabb.

Az én barátom is ilyen, az exét már réges-rég eljegyezte, mikor annyi ideje voltak együtt, mint mi most, kertes házakat nézegettek, stb. Én meg csak várok...

2016. szept. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te pótlék vagy. A veled való kapcsolat pótléknak van fenntartva, nem szerelmes, csak elterelni vagy jó a figyelmét az exről, ahogy én így kívülről ebből a leírás alapján látom
2017. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaja. Én is mindenkinek pótlék voltam, az előttem ill utánam következők meg a kisistenek, akkor is ha bántották őket. Magyarországon ez dívik, nem a te hibád! Ilyenek a hapik.
2019. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!