Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennétek olyan párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennétek olyan párkapcsolati tanácsadóhoz, aki elvált anyuka?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nem hiteles. Aki a sajat eletet se tudta rendezni, hogy akar masoknak segiteni...
2019. nov. 8. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Mennék. Lehet, hogy pont ezzel a lépéssel rendezte az életét
2019. nov. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Hogyne. Meg kövér dietetikushoz, vak festőhöz, alkoholista dokihoz az elvonóban és így tovább.
2019. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem attól lesz valaki jó tanácsadó, hogy azon a területen ő tökéletes. Ha valakinek elsőre összejön a szuper házasság az szerencse kérdése is.

Nekem a személyi edzőm régen kövér volt, gyerekkorában nem sportolt, most meg versenyez és egy remek ezdő. Van egy orvosom, aki ellátott mindenféle tanáccsal, hogy mennyit egyek, hogyan stb. és az orvos maga kövér. Mégis igaza van és működik is, amit mond.


Mellesleg könnyű ám úgy tanácsot osztogatni, hogy még nem értek nagy pofonok (nem csaltak meg, nem váltál el). Számomra emiatt akár hitelesebb is lehet az illető, hiszen átment már rossz dolgokon és kimászott belőle. Pont az ilyen dolgokból tanul a legtöbbet az ember.

2019. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

A szakmai tudást nem befolyásolja a családi állapot.


És nem kell minden házasságot "rendezni". Nem mindenki egymást marva és kígyót-békát kiabálva válik el, és nem is feltétlen választott anno rosszul. Van, hogy valami működik, aztán változnak a dolgok és mindekttőnek jobb külön. Attól hogy ők átlátták, hogy jobb nekik külön, még másoknak, akik együtt akarnak maradni, tud segíteni a szakmai tudásával. Mert a te döntésed hogy elmész a pároddal terápiára, vagy csendben elváltok és békén hagyjátok egymást. Nekem is voltak olyan kapcsolataim, amiket nem javítanék meg illetve nem kezdenék újra, mert egyszerűen nem lennénk jók együtt.


Plusz a legjobb tanácsokat azok adják akiknek a legtöbb problémájuk van.

2019. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Csernus is adja a tanácsokat, és ő is elvált.
2019. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Igen. Lehet, hogy ez indította el az úton, hogy tanácsadó legyen. Nem véletlen, hogy a bàntalmazó kapcsolatot is az ismeri fel hamarabb, aki maga is àtélte.

Az pedig még mindig NEM kudarc, ha egy rossz házasságból kilép valaki.

2019. nov. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Én mennék, ha szükségem lenne rá.Vannak azért emberek, akik képesek a saját rossz döntéseikből, tapasztalataikból tanulni.Nem látok abban semmi rosszat, ha ezt mások segítésére hasonló helyzetben továbbadják.
2019. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Biztos tobbet tud mondani mint az akinek meg eleteben nem volt kapcsolata, vagy aki meg az elso kapcsolataban van. Hidd el, akinek van ereje hogy kilepjen egy rossz kapcsolatbol erosebb mint aki benne van
2019. nov. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy honnan tudod, hogy elvált anyuka? Mert ha a honlapján ír róla, az azt jelenti, hogy nem szégyelli, valószínűleg pozitívan jött ki a dologból. De ha csak valahonnan megtudtad, akkor én nem biztos, hogy őt választanám. Én azt gondolom, hogy csak az tud segíteni, aki a saját életében is rendbe tette azokat a dolgokat, amiben tanácsot ad.
2019. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

"Nekem nagyon nem hiteles. Aki a sajat eletet se tudta rendezni, hogy akar masoknak segiteni..."


Ne haragudj, de ez nagyon együgyű gondolatmenet.

Ennèl ez sokkal összetettebb. Párkapcsolatot akkor lehet rendbe hozni, ha mindkèt fèl akarja, ès tesz is èrte. Nem lehet tudni, hogy az ő házasságában mi volt a gond. Ő se tud csodát tenni, ha a fèrje nem akarja. Vagy valami olyan gond volt, ami miatt ő nem akarta rendbe hozni, vagyis pont a válással rendezte az èletèt.

2019. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!