Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexeltem az egyetemi tanáromm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltem az egyetemi tanárommal. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Másoddiplomás képzésben levelezős hallgató vagyok, az oktatóm alig idősebb nálam.

Összegabalyodtunk, és másfél évig még tanítani fog.


Hogyan tovább?

Viselkedjünk úgy, mint akik nem ismerik egymást? Hogy fog kinézni nála egy (szóbeli) vizsgám?


2019. nov. 8. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nyugi, majd jön a következő hallgató akivel összegabalyodik.
2019. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1, #2 Köszi, de ezek baromira nem válaszok a kérdéseimre.
2019. nov. 8. 17:01
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Viselkedj vele szemben úgy, mint a többiek.

Jó jegyért feküdtél le vele? Elég pimasz a pasi.

Ffi.

2019. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tartsátok titokban és kerüld őt ahogy tudod. Beszélj vele hogy ő is bajba fog kerülni ha esetleg kiderül és inkább hanyagoljátok egymást amíg ki nem kerülsz az oktatásból.
2019. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4 Szó sincs egy jobb jegyről. :) Egyszerűen "csak" mint férfi és nő bejövünk egymásnak.


A szemeszter eleje óta flörtöltünk, majd úgy alakult, hogy átküldött egy anyagot email-ben, és levelezni kezdtünk. Később számot cseréltünk, majd elterelődött a beszélgetés minden irányba.

Aztán ez lett belőle.

2019. nov. 8. 17:07
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Én is, de sosem derült ki😏
2019. nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Azzal, hogy összejöttetek, az állásával, ha nem a kerierével játszik,így az a minimum, a legnagyobb titokban tartjátok a dolgot. Csak sajnos mindig lesz egy jóakaró akinek eljárhat a szája.
2019. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#8 Senki nem tud a dologról, és ha rajtam múlik, nem is fog.

Mindenesetre érdekes lesz a következő közös órán részt venni, a vizsgákról meg ne is beszéljünk...

2019. nov. 8. 17:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Akarsz tőle többet is vagy lezárod és mész tovább ismerkedésben?
2019. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#10 Kapcsolatot nem, szexet igen.
2019. nov. 8. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!