Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexeltem az egyetemi tanáromm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltem az egyetemi tanárommal. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Másoddiplomás képzésben levelezős hallgató vagyok, az oktatóm alig idősebb nálam.

Összegabalyodtunk, és másfél évig még tanítani fog.


Hogyan tovább?

Viselkedjünk úgy, mint akik nem ismerik egymást? Hogy fog kinézni nála egy (szóbeli) vizsgám?


2019. nov. 8. 16:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

Azt mondod fura lesz. Ne haragudj de te mégis mit vártál?? Egyetemista létedre ennyi eszed van..

Nem ítéllek el, nyilván azt csinálsz amit akarsz, nekem is vannak olyan egyetemi oktatóim akik bejönnek... (mondjuk en nem mennék el idáig de mindegy) de ne mondd azt hogy mielőtt szexeltetek egyszer sem jutott eszedbe hogy esetleg fura lesz.

Most meg csodálkozol.

Mit tegyél?

Viselkedj masok előtt tök semlegesen, mintha te is csak egy hallgatója lennél hogy senki se vegye észre. Bar azért az emberek nagy része az ilyesmit kiszúrja.

Ha jót akarsz magatoknak titokban tartjázok de azt jegyezd meg hogy minden titok kiderül egyszer. A kérdés csak az hogy mikor és hogy.

2019. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Az orális vizsgán már letesztelt tehát nyerő ügyed van! Hahaha! Butuska lyány!
2019. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne parázz. Nyugodtan csókolózhattok nem fog senkit sem zavarni. Akár nyíltan is! Hajrá! ;)
2019. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
62%
Öhm,hogy írhattok ilyet,hogy a karrierével játszik? :D felsőoktatásban már simán rámozdulhat a tanár a diákra,nem fogják emiatt kirúgni és semmivel nem jár,nincs következménye. Simán járhatnak tanárok diákokkal ez amúgy nagyon gyakori. Tekintve azt is,hogy nincs nagy korkülönbésg még simán lehet,hogy kérdező lesz a felesége. Általában az oktatók friss diplomás fiatalok ,szóval ezen nincs mit szégyenkezni. Szerintem meg folytasd a kapcsoaltot,ha érdekel mint pasi,nem kell elevegőnek nézned..
2019. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberek vagytok, szerintem nincs ezzel gond. Ha bevállalsz vele egy szexkapcsolatot, akkor tudnod kell ezt is kezelni. A normális, termèszetes viselkedés pedig alap, mert tényleg kirúghatják, nem azért, mert maradiak, hanem mert azt feltételezik, hogy a tanulmányaid miatt tetted.
2019. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!