Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem még tavaly a tanárommal a jobb jegyért, már van párom de olyan rossz érzés?

Figyelt kérdés

Mar nagyon megbántam, utána hetekig rosszul voltam magamtól, senki sem gondolá rólam mert nem ilyen vagyok. De nagyon ideges voltam, és szüleim is hatalmas stresszt tettek rám, és akárhogyan próbálkoztam nem ment sehogy sem pedig tényleg állandóan tanultam. Aztán mikor az utolsó vizsgán is megbuktam nagyon kiakadtam, nővérem is ide járt és persze neki minden simán ment. Már többször is utalgatott rá a tanárom év közbe de akkor nem vettem fel, gondoltam magamba hogy micsoda perverz, akkor még nem tudtam mi lesz.

Egyébként fiatalabb, nem is mondanám csúnyának de nyilván nem randiztam volna vele, nem tetszik.


Senki sem tudja még a legjobb barátnőim se, akkor persze csak sunnyogtam. Viszont nyáron megismerkedtem a barátommal és most nagyon rosszul érzem magam, hogy ha ezt megtudná biztos nagyot csalódna bennem, nem érdekelném már, nem hinné el rólam és ez teljesen kiborít, mert ő annyira normális, tökéletes én pedig úgy szégyenlem magam.... Nem tudhatja meg sehogysem ő már nem tanul, és ugye senki sem tudja. Szerencsére az a tanár sem tanít már engem. De mégis olyan rosszul érzem magam, hogy újra láttam itt az egyetemen. Szerencsére ez az utolsó évem itt, remélem. Többet biztos nem csinálnék ilyet, inkább megbuknék...

Mikor fog már ez az érzés eltűnni?! Régebben volt egyszer egyéjszakásom és azután is ezt éreztem csak nem ilyen durván, abból sem volt több pont ezért, én nem ilyen vagyok nem bírom ezt. Tavaly januárban történt már majdnem egy éve, mikor múlik már el? Vagy csak a barátom miatt érzem ezt megint? Ő vele mindent meg szoktam beszélni, de nyilván ezt nem mondhatom el, pedig látja rajtam, hogy levert vagyok. Mit csináljak, hogy elmúljon?


2017. szept. 6. 09:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%

Ha szemét lennék, akkor azt mondanám, hogy akkor kellett volna gondolkozni. Megértem, hogy kétségbe estél, amikor minden tanulásod ellenére nem sikerült a vizsgád, de belegondolhattál volna, hogy ennek örökre nyoma marad a lelkeden. Nem csak arról van szó, hogy egyéjszakáztál, hanem csaltál is a jobb jegy reményében.


Mindegy. Most, hogy már megtörtént, azt tudom javasolni, hogy próbáld valahogy feldolgozni, gondold át. Azt nem tudom, hogy a barátod mennyire reagálna durván, ha ezt megtudná.

Már nem tudsz ez ellen mit tenni, megtörtént, kész. Innentől igyekezz jobb irányba változni.


21/L

2017. szept. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Pl. fogadd el, hogy de igen, te mégis csak ilyen vagy. Különben nem tetted volna meg. És ne mondd meg a barátodnak, mert ez sok embernél kiveri a biztosítékot, es k.vának fog tartani (tök mindegy, hogy pénzt vagy jobb jegyet kaptál érte)
2017. szept. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%

A lényeget kihagytad, legalább ötös lett?

A barátodnak miért kéne megtudnia? Nem hazudni kell, csak ez nem olyan téma ami hirtelen fel szokott merülni ezért nem is látom értelmét elmondani. Más kérdés, hogy gratulálni tudok, hogy a szülői nyomás meg a laza erkölcs megtette a hatását. Remélhetőleg nem orvosnak tanulsz tovább mert ha a doktorit is így szopod ki, akkor nem lennék a páciensed.

2017. szept. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Amint elfogadod onmagadat, minden rendbe jon. Egyelore te ott tartasz, hogy "jaj en angyalka vagyok, senki nem hinne el rolam", holott nem angyalka vagy, hanem maximum surun ba-szott hercegno, akit egy jobb jegyert is meg lehet kapni. Nehez elfogadni, tudom, de ez van.
2017. szept. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

"De nagyon ideges voltam, és szüleim is hatalmas stresszt tettek rám, és akárhogyan próbálkoztam nem ment sehogy sem pedig tényleg állandóan tanultam."

Jó kis felelősséghárítást írtál le. Szép. Nem pénzért,hanem jegyért ku..válkodtál. Légy büszke magadra!

2017. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%
Jó most a szentbeszédet kihagyom. Mindenki követ el hibákat. Még ez a sok álszent is, aki ide írogat, hogy jajj ők sose követnek el semmi rosszat. Megtörtént kész nem tudsz mit csinálni. Amit tehetsz, tanulsz a hibádból és legközelebb kétszer is meggondolod, hogy kivel és milyen célból fekszel le
2017. szept. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%

te angyalka?

hújajj, maximum csak a szüleid szerint... de nem az vagy... szivesen tanítanék neked valami nehéz tantárgyat :D

2017. szept. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Ha megtetted, akkor valahol mégiscsak ilyen vagy. Ettől függetlenül, bár nyilván mindenki elítélne ha megtudná (leginkább azok, akik semmivel sem különbek nálad), el kell felejtened, a barátodnak meg nem kell erről beszélni.
2017. szept. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem az a baj, hogy senkivel sem tudod megbeszélni.

Ez a baki nyilván most egy folt az életeden, és sehogy sem illik bele az imidzsedbe.

Szóval ha továbbra sem fogsz erről beszélni senkivel, akkor kénytelen vagy magadat feloldozni.

2017. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha jól értem akkor még nem jártatok. Szerintem egy kapcsolatban teljesen el kell fogadnunk a másikat. Ha úgy érzed,hogy a párod emiatt kiábrándulna belőled az nem egy jó kapcsolat. Mondom a saját példámat a párom, eléggé zűrös életet élt fiatalkorában, de mivel szeretem eszemben sincs ezen kattogni, ráadásul ő is sokat szenvedett emiatt. Na szóval a lényeg ha a párod szeret akkor tudsz vele beszélni bármiről a múltadban anélkül, hogy a kiábrándulástól kellene félned.
2017. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!