Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lakva ismerszik meg az ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakva ismerszik meg az ember?

Figyelt kérdés

Volt valakivel mar olyan hogy a kapcsolat elejen csak 1-1 napokat tudott egyutt lenni a parjaval? Majd amikor az elso egy hetet egyutt toltottek sok vita adodott?


Velem is ezt tortent majd a kovetkezo 5 napos egyutt toltott ido alatt is sok volt a vita.


Mi lenne erre a megoldas? Ez azt jelenti h nem mukodik a kapcsolat?



2019. nov. 8. 18:10
 1/10 A kérdező kommentje:
22F
2019. nov. 8. 18:11
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Igen, lakva.


Nem jelenti a végét a kapcsolatnak, hanem igazán a kezdetét. Most kelleni fog extra engergia bele. Ritkán zökkenőmentes. De nem kell 1-2 hét és vita után feladni!

2019. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat sajnos en nehezen viseltem ezeket a hosszabban toltott idoket bevallom. Es mar nincs bennem meg az a hatalmas lelkesedes sem amikor talalkozunk 1-1 napra.
2019. nov. 8. 18:18
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Persze lehet azzal jönni, hogy ezen az időszakon túl kell lendülni meg problémákat megoldani meg minden. De ahol még együttélésről sincsen szó csak együtt töltöttek pár napot egyhuzamban és mégis végig vita volt ott szerintem egyáltalán nem kell erőltetni azt a kapcsolatot. Nálatok az ég világon semmi nem működik ha nem tudtok pár napot úgy együtt lenni, hogy az jó legyen.
2019. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Igazából? Miután gyereket szült neki!
2019. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ertem. Amugy minden nap telefonon is sokat beszelunk meg chaten is. Meg nagyon regota ismerjuk egymast es joban voltunk es jol megvagyunk. Csak aioor egy hetet egyutt tolttottunk , lehet jobban kijottek a dolgok. De akkor lehet tenyleg ezt nem erdemes annyira eroltetni :S
2019. nov. 8. 18:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű viták vannak?
2019. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Savlekotő ***** válasza:
Ha egy napra se tudtok vita nélkül lenni,egymással lenni,akkor sok értelme nincs.
2019. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hisztik a reszerol. En nem nagyon szoktam felhozni semmit mert turelmes ember vagyok es nem is zavar a legtobb minden.

De mindenfele dolgon ment a hiszti

2019. nov. 8. 20:07
 10/10 Savlekotő ***** válasza:
Milyen dolgokon megy a hiszti?
2019. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!