Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éld ki magad, vagy állapodj meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éld ki magad, vagy állapodj meg?

Figyelt kérdés
Őrlődöm hogy visszamenjek-e az egyik exemhez. Azóta volt dolgom más lányokkal, de benne többet érzek. Ha visszamennék szeretném vele normálisabban csinálni (mint elsőre) viszont úgy érzem hogy éhezem is az ismerkedésre. Nem érzem hogy kiéltem magam. Mit csináljak? :((

2019. nov. 8. 20:22
 1/9 A kérdező kommentje:
F/27
2019. nov. 8. 20:25
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Állati ösztönök vezérelnek az életben, vagy tudatosság? Ha utóbbi, miért lenne szükség erre a társadalom által illúziót kergető attitűdre, hogy kiéld magad?
2019. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ex nem véletlenül ex. Inkább írd le milyen tulajdonságot szerettél benne, melyik fontos és add hozzá a többi tulajdonságot és olyat keres, aki leginkább hasonlít az összesített tulajdonságokkal rendelkező nőre.
2019. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem őrlődök , mert már nem akarok visszamenni hozzá, okkal. Legszívesebben most én még is még kiélném magam, buliznék, innék, pasiznék. Csak még a szüleimmel élek és nem igazán örülnének neki. Egyébként 28/L vagyok, de sokan mondják, hogy sokkal fiatalabbnak nézek ki, szóval akár meg is tehetném. :)
2019. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kíméld meg magadtól az exet. Nem való ez még neked.
2019. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel kéne nőni kis fiú. Ha nem vagy képes felmérni, hogy miért ment szét a párkapcsolat és ezt lehet-e orvosolni akkor "kalandoz" csak inkább. 27 éves vagy ilyen idősen nem itt kéne sírdogálni hanem férfiként kellene viselkedned.
2019. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha találtál valakit, akit szeretsz és viszonozza, akkor állapodj meg, ha nem, akkor éld ki magad! Nekem sajnos ez utóbbi jutott osztályrészül, pedig én szívesen megállapodnék már egy lány mellett, csak hát nincs olyan a környezetemben, vagy aki van, az nem viszonozza az érzéseimet.
2019. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A más lányok mellett miért vágyol vissza a régihez, ha ez a vágyad?


A régi mellett miért akarsz ismerkedni, ha "visszavágyol"?


Ne haragudj, de szerintem nem akarod valójában az exedet, csak kapcsolatot akarsz, amire az exed az eszeddel megfelelt, de nem volt teljesen jó csak győzködöd magad, ezért ismerkedsz.


Azoknál a csajoknál meg gondolom szintén nem találtál szellemi társra vagy akivel egy hullámhosszon lennétek, ezért az sem jó, és mennél vissza az exhez, akinél valamennyire ez meg volt.


Egyébként miért lennél ennyire önellentmondásos: most dugni akarsz csajokkal, vagy kapcsolatot? Aki dugni akar és ismerkedni, nem akar visszamenni az exhez, hanem ismerkedik, elvégre ezt akarja.


Aki meg az exét akarja, az nem más random csajokat akar hajtani. Ez ilyen egyszerű, ne áltasd magad, és sokkal egyszerűbb lesz a képlet. Neked szimplán csak sz.r most egyedül és annyi a bajod. ;) Majd ha olyan társat látsz valakiben, ez nem fog napi terítéken lenni.

2019. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha hajtani akarod a nőket akkor vissza ne menj. Szorakozd ki magad! Ne okoz csalodast megcsalast fajdalmat a masiknak!

A szórakozás azzal jár h akkor nincs melletted lelki társ,mert az ugy gusztustalan! Legyel férfi,ne gerinctelen aki nem torodik a masik erzeseivel!

2019. nov. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!