Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évekig vártál egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évekig vártál egy komoly kapcsolatra, de mikor már megvan egy idő után kiderül nem Ő az akit magad mellé szeretnél életed során. Maradnál benne vagy szakítanál?

Figyelt kérdés

Én 31F, Ő 28N.

2 éve vagyunk együtt, amikor összejöttünk nagyon hiányzott egy társ, és akkor találkoztunk. Jól indult minden, de idővel rájöttem nem elsiettem a dolgot, s nem is igazán illünk össze. Még próbálok kitartani mellette, de nem tudom meddig megy.


Ha úgy döntenék nem folytatom vele, 99% örökre egyedül maradnék, pedig nagy álmom volt egy párkapcsolat.

Mit tennétek?


2019. nov. 8. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés...

Igazából én most vagyok abban a helyzetben, amiben te a legelején. Azaz minden vágyam az életben hogy társam legyen...

És hogy mit tennék ha kiderülne hogy nem klappol beleszámítva hogy soha többé nem kellenék senkinek.... Hát talán probalnám még kiaknázni a "rejtett" erőforrásait magyarul még mélyebben probalnám megismerni hátha átsiklottam valami felett amit értékesnek talalhatok annyira hogy mégis vele legyek... Ha nem megy így sem akkor mégis el kell engedni

2019. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kockázat nélkül nincs nyereség.
2019. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Szakítanék. Elég sokat voltam már egyedül, megszoktam. Ráadásul nem cseszeget senki, nincs veszekedés, nemkívánatos programok, folyamatos rettegés, hogy mikor tesznek lapátra. Ezek teljesen kicsinálják az embert. Nem muszáj kapcsolatban lenni, én úgy vagyok vele, hogy vagy az igazi, vagy senki.


28F

2019. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem még ha boldogtalan is leszel, vele maradsz.

Elnézést, de a pasik nem igen szoktak kilépni.

2019. nov. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig lépj ki, amíg nincs gyerek.
2019. nov. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kilépnék. Ennek semmi értelme, így meg pláne nem találok olyat, akivel jobb lenne.
2019. nov. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én írtam volna csak nőként. Bár nekem friss a kapcsolat és még nem vagyok 100%-ig biztos benne,hogy vele képtelen lennék élni. De sokszor jutott eszembe,hogy ez vagy az nem tetszik benne,persze vannak dolgok amik meg iszonyatosan tetszenek .

Szerintem akkor lépj ki,ha állandóan azt érzed,hogy ez sem tetszik benne meg az sem,és soha nincs olyan hogy húú ez de jó tulajdonsága,vagy de jól érzem vele magam. Vesd össze mi jó benne és mi nem,alakítható a rossz vagy nem?és dönts

2019. nov. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En.is hasonlo cipoben jarok, de nem teljesen mert nem elunk egyutt es nem probaltam ki teljesen vele. Nem tudom mit tegyek..
2019. nov. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20 évesen még belefért hasonló, most 28 évesen már nem csinálnék ilyet, hogyha kiderülne, hogy nem ő rá vágyom igazán és nem is illünk össze..


Inkább örülnék, hogy viszonylag hamar derült ki és nem később, és továbblépnék.

Persze én nem félek attól, ha mondjuk most 1 évig nem lesz akár semmim.. biztos, hogy nem alkudnék meg csak úgy egy átlagos valaki kedvéért már.. Hanem csak olyannal, aki különleges éréseket hagy bennem, hatással van rám.


Nem tudom mikben nem illetek pontosan össze, neked kell eldöntened,hogy dolgozni akarsz a kapcsolatért, van-e értelme vagy nem. Ha csak hagyod így, ezekkel az érzésekkel tovább, az lesz az eredméyne, hogy egy lapos, 1-2 éven belül pedig már egy teljesen elhidegült, megszokás és az egyedüllétől való félelem által összetartott kapcsolatban vagytok. - Még akkor is, ha most ebben a pillanatban csak te érzed ezt az össze nem illést.. Idővel szépen lassan energiát sem teszel bele, amit a párod is nyilván érzékel, és egy kilaposodott fos lesz belőle.


Aztán mégsem lesz ez olyan álomszerű, nekem elhiheted.. :D

2019. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!