Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret a párom? Hogy szakítsak vele, ha szeretem, de ő engem nem? Szerintetek se szeret?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

NAgyon hosszú lenne leírnom a teljes sztorit.

A kapcsolatunk 10 hónapja tart. Első 6 hónapban csúnya dolgot csináltam. 3szor mérgelődtem hülyeségén és azt mondtam vége. De csak hirtelen felindulásból. Viszont ő mindig rávágta, hogy oké. Mire én viszakoztam és aztán ő is.

A kapcsoalt elején megmondta, hogy ő senkinek se fog könyörögni.

Úgy bolt összeköltözünk, de ezért nem. Ami jogos.Jó fejmosás volt nekem.

Az után másfél hónapig szinte naponta cirkuszoltam óriásikat, mert nem, hogy nem költözött össze velem, a szomszéd városba költözött. És nem túl gazdag így az átjárása is nehezebb. ÚGyéreztem ezzel ő teszi tönkre a kapcsolatot.

Most államvizsgázok. Tegnap síróasztmarohamom volt, egész este sírtam, mert félek a vizsgától. Szükségem volt rá, kértem, hogy jöjjön, de nem jött. Fiúkkal találkozott, akiket nem mondhatott le, mert már 3x megtette.

Este nem írt, nem hívott, hogy jó éjt. Rendben, hiszen reggel írt, hogy jó reggelt <3

Mintha mi sem történt volna.

Azt mondta egyébként este, hogy hagyni akar tanulni, ezért nem jön. Nm értette emg, hogy nem tudok tanulni, csak sírok, és rá van szükségem, nem arra, hogy hagyjon. Csak 1 órára,d e nem jött.

Ma beszéltünk vagy 3 sort interneten. Este a család férfi tagjaival isznak otthon. Délután 2 óta nem írt nekem, nem írt, hogy jó éjszakát és nem hívott.

Minden este egyébként gy köszönünk el.


Nem tudom mi van.


Ahogy leírom is érzem, hogy nem szeret elvileg.

De mellé kell tennem, a sok hisztim a szakítgatásom..Kibírta. Illetve 2 hete is kaptam fülbevalót tőle, meg-meglep dolgokkal. Ezekből talán úgy látom szeret.

Úgyis gondolom, hogy szeret, de nem eléggé.


LEhet csak már azt hitte tegnap is hogy ez hiszti? Elegevan belőle?

ÉS arra mi a mentség, hogy 2 napja nem is beszéltünk, este nem köszön el tőlem?


Vélemények?



2019. nov. 9. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tini kategoriaba kellett volna irni
2019. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírnám veled, az fix.. olvasni is sokk volt.
2019. nov. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok vagy, első után otthagyták volna. Számolj 10-ig azt menj aludni.
2019. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A párod szeretne, csak elviselhetetlen, hisztis pcsa vagy akivel lehetetlen megmaradni.
2019. nov. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Savlekotő ***** válasza:
100%

Keress fel szakembert és tedd rendbe magad mert ez ideg örlő,a sulit is buknád a hiszti miatt,ez nem szerelem a részedről se hanem függés kényszeres

ragaszkodás

2019. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

És senki se gondolja úgy, hogy esetleg önző egy kicsikét?

Tegnap is, ami neki jó volt, ma is ami neki jó.

Amikor elköltözött másik városba, nem gondol arra, hogy rám nézve milyen következményekkel lesz.

Mint akit nem érdeklek, keres, és jön, de csak ha kedve van.

2019. nov. 9. 22:56
 7/10 tiril ***** válasza:
100%
Szerintem is túl sok vagy neki, de ülj le vele beszélni,de száz száz százalék ha valami baja lehet akkor biztos ez lesz.
2019. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
SZedd össze magad, nagyon kapcsolatfüggő vagy és igencsak éretlen fejben. követelőzöl, hisztizel, sírórohamokat rendezel, mint egy nagyra nőtt csecsemő. Nem csoda, hogy se költözés, se semmi nem lett eddig ebből a kapcsolatból. Sőt, a párod egyre jobban sodrod el magadtól.
2019. nov. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"És senki se gondolja úgy, hogy esetleg önző egy kicsikét?


Tegnap is, ami neki jó volt, ma is ami neki jó."


Az amit te csinálsz sokkal önzőbb. Nem is értem hogy várod el valakitől, hogy tekintettel legyen rád amikor te egyáltalán nem vagy tekintettel se rá se a kapcsolatra. Ha a semmin hisztirohamot kapsz és jelenetet rendezel egyáltalán nem várhatod el tőle, hogy puncsoljon neked és még ő rakjon bele plusszt miközben te ellehetetleníted a kapcsolatot.

2019. nov. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Savlekotő ***** válasza:
100%
Milyen a családi háttered,mert iszonyú szeretet hiányod van,labilis van görcsös nincs önbizalmad,a pasitól függővé a saját boldogságot,síró fulladó rohamot kapsz,szakember kell neked először nem párkapcsolat mert amíg ezt nem oldod meg magadban elfogsz mindenkit taszítani magadtól,pont a fentebb írtak miatt. Nem bántásból írom jó tanácsként..
2019. nov. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!