Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak barátnőmmel, hogy jobban szeretem mint az életem?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy nem érzem jól magam a párkapcsolatomban, sajnos elhanyagol a lány, akkor sem tud velem foglalkozni, ha leírom neki, hogy magányos vagyok, és a társaságára vágyok, inkább elmegy animézni.

Nagyon szeretem, de én csak szenvedek mellettem, próbáltam már vele megbeszélni a dolgokat, de mindig azt mondja, hogy jó jó, de semmi nem változik.

20/f 18/l



2016. dec. 13. 22:11
 1/3 anonim válasza:

De nem szereted jobban az életednél:/, ha így lenne akkor nem szenvednél.


Nem adja vissza azokat az érzéseket, amiket te adsz neki nekem ez már alapból szakító ok, de úgy instant ahogy megérzem.


Nincs ennek semmi értelme az ilyen kapcsolatoknak.

2016. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Még fiatal talan nem kell neki ez a kapcsolat. Mikor én voltam.ennyi idős a párommal akartam lenni 0-24be annyira vágytam utánna. De nem vagyunk egyformák.
2016. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy láttom te jobban ragaszkodsz hozzá,mint ő hozzád,talán ennek az lehet az oka ,hogy még nagyon fiatalok vagytok mindketten,igaz,hogy ő ezt nem mondja ki nyíltan de nem akarja ezt a kapcsolatot igazán.Egy ideig fájni fog de el kell tudnod engedni őt.
2016. dec. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!