Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza? Szerintem nagyon gáz, amit csinált és nem tudom mi tévő legyek (hosszú).

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A párommal fél éve vagyunk együtt, egyelőre nem költöztünk még össze.

Mindketten albérletben vagyunk. Nekem van egy lakótársam, neki jelenleg nincs, de egy 60 m2-es 2 szobás albérletben van (a lakótársa 3 hónapja költözött ki, mert összeköltözött a barátnőjével).

Én 27 éves nő vagyok, ő 30 éves férfi.

Az albérletünkben a gázcirkó teljesen megadta magát még szeptemberben. Kijött a szakember, de nem elég egy új szekrény, komplett felújítás kell a házba, radiátorok cseréje, csöveket kicserélni, a cirkó sem az előírásoknak megfelelően van beszerelve, a kémény nincs kibélelve (századfordulós polgárlakás a VII kerben). Aki valaha már felújíttatott ingatlanban cirkót, vagy volt dolga a kéményseprőkkel, szerintem nem kell meséljem, mekkora tortúra lesz ez... Legalább 3-4 hónap, de gyanítom több.

A kazán a melegvizet és a fűtést is szolgálja és emiatt marhára kezd élhetetlen lenni a lakás (eddig az edzőteremben fürödtem meg mostam hajat).

Lakótársam a mai nap egy kolléganőjéhez költözött átmenetileg.

Én megkérdeztem a párom 3 hete, hogy én oda tudnék-e költözni, hiszen nincs lakótársa, amúgy is 2 szobás az ingatlan (van külön tér, ha épp nem egymás nyakán akarunk lenni), természetesen kifizetek MINDENT, ahogy illik felesbe (lakbér, közös ktsg.). Nem állandóra terveztem odaköltözni, de mondta, hogy gondolkodik.

Időközben a párom egyik "csajhaverja" összeveszett a párjával és keresett albérletet. Ő neki szó szerint azonnal rávágta, hogy persze, költözz oda.

Teljesen összetörte a szívem, nagyon leírni se tudom, mennyire szarul esett ez...

Eddig is úgy éreztem, hogy a párom más csajokkal beszélget félreérthetően, meg az exével is beszélget. Próbáltam jófej lenni, meg toleráns, meg laza, hogy nyilván lehetnek az embernek ellenkező nemű barátai, de nem tudom... én azzal a néhány férfi ismerősömmel nem így beszélgetek, ahogy ő.


Ő szerinte az összeköltözés korai, meg ő ezt nem így tervezte, meg neki kell a tér, meg a külön idő is, különben úgy érzi, meg fogom folytani (?!).

Kezdem azt érezni ennek semmi értelme. Amikor szükségem lenne a páromra, cserben hagy és úgy érzem magam, mint akinek koldulnia kell a szeretetéért. :/


Elgondokodtam a szakításon erősen, de kíváncsi lennék véleményekre.


2019. nov. 10. 14:40
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Illetve úgy érzem magam, mint aki a sokadik a fontossági listán és ezek a nők fontosabbak... Utálok féltékeny lenni, de sikeresen kihozta belőlem :/
2019. nov. 10. 14:42
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én így gondolom, hogy 1 év után már magától kellett volna felajanlani neked hogy nyugodtan gyere oda amíg rendbe nem jön az albérleted. Nekem ez rosszul esett volna és elgondolkoznek h mennyire is lehet rá számítani
2019. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nálam ez alapokat döntene, egyértelmű, hogy szakítanék. Nem számíthatsz rá, a minimális elköteleződésnek a látszatát is el akarja kerülni. Szerintem ő nem a párod.
2019. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Erre a pasira ne pazarolj tovább egyetlen percet sem. 5 ev után is korai lesz neki az összeköltözés.
2019. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen már csak egy hülye szöveg az, hogy még korai lenne összeköltözni. Fél éve vagytok együtt, ilyen korban már az együttélés a vízválasztó kérdés és az dönti el, hogy van-e értelme folytatni még a kapcsolatot. A csaj haveros döntése pedig végképp elárulja mennyit számítasz neki.


Szerintem jogos amit érzel és időt pazarolnál csak.

2019. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
És te ezt az élőlényt a párodnak nevezed? Szedd össze magad, legyen már tartásod!
2019. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
26%

Mindkettőtöknek igaza van.

Neked azért, mert ennyi idő után tényleg az lenne a normális, hogy gond nélkül odaköltözz.

Neki meg azért, mert ha így viselkedhet és te ennyire palimadár vagy, akkor miért ne viselkedne így?

De tényleg. Naponta írnak ki férfiak olyan kérdéseket, hogy nem tudnak ismerkedni és naponta elküldik őket melegebb éghajlatra, meg sokan írják, hogy unalmas a siránkozásuk. A másik oldalról meg itt van egy csomó tiniszinten megragadt nő, akik gázabbnál gázabb pasikkal vannak, de valahogy ezt nem unják azok, akik a férfik problémáit igen.

2019. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Juj ez nagyon gáz...

Igazából magától fel kellett volna ajánlania, hogy költözz oda, míg szüksèges. (Vagy akár már rendesen is, de azt mèg nem feltètlen kell erőltetni). Szóval már ez gáz, hogy gondolkodik. De egy sima barátnak egyböl igen...

Őszínte leszek, szerintem nem áll távol tőle a gondolat, hogy a csajbarátot felpróbálja...ès így, hogy, ott lesz helybe, nagyobb rá az esèly.

Tèged meg azèrt nem akart annyira oda, mert tèged így is úgy is megkap, nem kell ehhez együtt èlni, továbbá azt sem akarja, hogy folyton ott lèg,, ès ne legyen semmi "magánèlete", mint írtad elèggè szeret csajozni.

Úgyhogy igen, a helyedben èn is a szakítás ön gondolkodnèk, mert nem is tudsz rá számítani, nem is szeret igazán, nem is tisztel, semmi. Elègnegyoldalú kapcsolat.

2019. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt te valamint nagyon benéztél kérdező, ugyanis ez a fószer NEM a párod, NEM a barátod, CSAK IS KIZÁRÓLAG A DUGÓ PAJTID... Ez van, még mindig nem jöttél erre rá.


Sajnálom.


Azonnal szakitsd meg vele minden kapcsolatot!


Láthatod és tapasztalhatod saját magad hogy minden és mindenki sokkal fontosabb nálad! De ha te egy eldobható rongynak képzeled magad.... akkor hajrá! Hagyd hogy így bánjon veled míg más lányokat dug még melletted....

2019. nov. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem o ezt alapbol eddig sem tekintette kapcsolatnak. Max. ilyen neha atjon dugunk, mellette meg kerdesem az igazit dolognak. Mar ott le kellett volna esnie amikor az exevel csevereszik. Nem kell lazanak meg jofejnek lenni, ha azzal megalazod magadat. 27 evesen ezt ne kelljen mar magyarazni. Ha nem kered ki magadnak a tiszteletet, akkor allandoan ilyen helyzetben talalod magadat.
2019. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!