Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A banto szavakat viccesen eloadva viccnek szanjak vagy ugyan ugy bantasnak mintha mergesen vagy duhbol mondanak?

Figyelt kérdés
4honapja vagyunk egyutt a parommal,ebbol az elso honap csodalatos volt.egy igazi alom.aztan jottek a vicces sertegetesek,feltekenykedes,r..nc vagyok,k..va,buta,lusta.de mindez viccelodve elhangozva .nem volt benne se duh se mas.illetve mikor 3oras keses utan haza ert es merges voltam viccelodve mondta hogy kussoljak es kaptam egy pici pofont..nem tudom ezeket hova tenni.es kozben mosolyog..az zavar meg hogy semmi duh nincs benne
2019. szept. 6. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pszichopata. Menekülj.
2019. szept. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez csak durvább lesz, 4 hónap után nem csinál ilyet az ember sőt egyáltalán nem, ujjai közé fog csavarni
2019. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Féltékenykedik, sérteget, pofozkodik, te meg még mindig nem dobtad ki, mit macskát szrni? Ha ennyire szeretsz szenvedni, akkor megérdemled, más már rég páros lábbal kirúgta volna ezt a selejtet.
2019. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne düh mert még annyit se érsz neki hogy érzelmi energiàt tegyen a dologba. A kutyámmal ezerszer jobban bánok mint ő veled, de te megis hagyod.
2019. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Én is ismerek sok ilyenfélét. Szerintem a világ okozta, tele lettek az emberek gőggel. Megpattant valami a fejükben ebben a világban. De a nőket sem kell félteni, haveromat minden barátnője alázta, rikítgatott, mint a fürdős K. Az utolsót feleségül is vette a szerencsétlen. Lehet te is szolid, szerény természet vagy, mert a haverom ilyen volt. ezekre rámennek.
2019. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen..en sajnos elegge naiv halk visszafogott lany vagyok..sajnos ilyen vagyok alapvetoen.csak a jot latom az emberekben..
2019. szept. 6. 13:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a vicc addig tart amíg NEM BÁNTÓ a másiknak. Ami megalázó az nem már nem vicc hanem bántalmazás. Aki pedig minimálisan is szereti a párját az NEM bántalmazza.


Szóval? Kidobod vagy szenvedsz még pár évet?

2019. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A párod egy büdös bunkó.... Négy szaros hónap után már ilyen és te elviseled???

Azért ez nem az a kategória, mikor elmész shoppingolni és a pasid viccesen megjegyzi h mit vásároltál már megint, csak szórod a pénzt... Ez pl lehet bántó de ártalmatlan csipkelődés is... Ismerni kell a másikat. De amit a te pasid csinál.... Kretén, nem tudok mást mondani....

2019. szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt mondja szeret.de en ot nem..azt mondja hogy o az aldozat a kapcsolatunkban.folyton az exemet emlegeti,kerem hogy hagyja abba erre megkapom hogy vedem ot.stb es ezt mindd vicckent eloadva.
2019. szept. 6. 15:37
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyebkent ha tarsasagban vagyunk akkor figyelmes kedves,igazi uriember,illetve azok az ismeroseim akik elottem ismertek mar mind azt mondtak nekem hogy egy rendes joravalo kedves fiu
2019. szept. 6. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!