Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy a parom narcisztiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a parom narcisztikus szemelyisegzavarban szenved?

Figyelt kérdés
Van sok lany ismerose a munkalyabol adodoan.sokat beszel veluk,flortolget.a lanyok tobbsege csung rajta,dicserik ot,ugy latom kulonlegesnek es tokeletesnek erzi magat toluk.ram nagyon feltekeny,o mondja meg mikor hova menjuk,mit csinaljunk,ja mashogy gondolom akkor osszeveszik velem vmi aprosagon,azt mondja h nem tisztelem,nem szeretem ot,akkor altalaban megbuntet,vagy nem olel meg,vagy nem ad csokot,nem szol hozzam.mindig azt mondja h mar csak egy huzasom van es vege.szereti mikor dicserem,mikor azt mondom h o a legjobb a legtokeletesebb az egesz vilagon nekem.akkor mindig egy ideig kedves.az emberekrol altalaban lekezeloen beszel.rolam is es mindenkirol.
2019. nov. 13. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az tuti, hogy egy tahó. Nem feltétlenül nárcisztikus személyiségzavaros ez alapján. A megbüntet, nem ad csókot, nem szól hozzád passzív agresszív viselkedés. Mi a munkája, hogy ennyire csüngenek rajta a lányok?
2019. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy nárcisztikus-e de van egy önző, birtokló karaktere.

Volt ilyen exem, mindig kevésnek éreztem magam, kikezdte az önbizalmam. Nem éri meg az ilyen kapcsolat, az idegeim tönkrementek mellette.

2019. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Már maga a kérdés is rosszul van feltéve, mert egy nárcisztikus nem szenved a nárcizmusától, hanem mindenki más szenved körülötte. Egyébként ne dobálózz feleslegesen személyiségzavarokkal, a leírás alapján egyáltalán nem nárci, hanem csak egy erőszakos, birtoklásmániás tahó s3ggfej. De ha neked ez kell, akkor ez kell, szenvedj csak vele és véletlenül se válassz normális párt.
2019. nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Soha nem ker bocsanatot,mert o szerinte amit o csinal az mindig jo.mindenben en vagy mas a hibas,mindig mindenre van valasza.nem empatikus.en szerintem empatia nincs is benne,vagy csak nagyon keves.
2019. nov. 13. 11:45
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Na és miért is vagy együtt egy ilyen szar alakkal? Téged is minősít, hogy ilyenekkel összeállsz. Mi is tart pontosan ebben a szarban, amit kapcsolatnak hívsz?
2019. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A kezdetekben nem ilyen volt.az utobbi honapokban jott ki jobben
2019. nov. 13. 12:25
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

De most milyen választ vársz? Ha azt írjuk, hogy igen, nárci, akkor elhagyod vègre? Ha még csak simán tajparaszt, akkor vele maradsz?

Mindegy, hogy az-e vagy sem, ha eltűröd, magadra vess.

2019. nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem nárcisztikus. az egy személyiségzavar, és orvosnak kell diagnosztizálnia. Amíg nincs ilyen diagnózisa, addig nem mondhatod rá. Egyébként megértem, hogy könnyebb lenne azt mondani, hogy beteg, mint elfogadni, hogy egy olyan emberrel vagy együtt, aki a kapcsolat elején játszotta az eszét, és most kezd előjönni a valódi énje. Én is így jártam. Sima önző fickó, aki abból nyeri az energiáját, hogy téged kontrollálhat. Nem lesz jobb, tapasztalatból mondom.
2019. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Apám volt ilyesmi.

Anyám meg öngyilkos lett 30 év után.

2019. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy igen, lehet, hogy nem.

A nárcisztikus amúgy egy spektrum - de akár csak ilyen vonásai vannak, akár van személyiségzavara, nem lesz vele könnyű...

2019. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!