Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire tartjátok reálisnak az ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Olyat halottam hogy van egy pár akik már 3 éve vannak együtt mind a ketten 20 évesek. A fiúnak jelen állapotban pánikrohama lett vagy nem tudom mit mondjak erre de kijelentette a lánynak hogy ő szeretne a haverjaival bulizni természetesen a lány is nyugodtan elmehet vele. Viszont a lány nem olyan eljáros és nagyon "anyas" aggodik a párja miatt szerintetek ennek lesz még valami jövője úgy hogy mind a ketten szeretik egymást és mosz a lány próbál változtatni?

2019. nov. 13. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a srác nem viszi túlzásba a bulizgatást, a lány meg nem telepszik rá és nem akarja eltiltani a külön szórakozás lehetőségétől akkor miért ne működhetne. Ennek semmi köze a pánikrohamokhoz, ne keverjük a szezont a fazonnal.
2019. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A túlzás alatt mit értesz?
2019. nov. 13. 16:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha elfogadják egymást, és egyik sem bántja a másikat azért, mert extrovertált/introvertált, akkor működhet.


A pánikrohamot mondjuk én sem értem a kérdésben, szerintem nem arra gondolsz, amit valójában jelent.

2019. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a pánikrohamot hogy talán fél a költözés miatt és most bevillant neki hogy még most kéne ezt csinálnom mert 2 év múlva már nem megy majd ilyen könnyen
2019. nov. 13. 17:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul használod a kifejezést, ez nem pánikroham. Mindegy, lapozzunk. Túlzás alatt azt értem, hogy a legtöbb veled töltött idő rovására megy el , pl. hetente több alkalommal. Havi 1-2 külön estébe még nem halt bele senki, szerintem egészséges kapcsolatba belefér a külön szórakozás, összeköltözés előtt és után is.
2019. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És közös megegyezés alapján csinálhat olyat a lány hogy éppen megkérdezi a barátját meddig szerete maradni es keresnek egy időt ami éppen mind a kettőjüknek megfelel?
2019. nov. 13. 17:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden csak megbeszélés kérdése. Én sose értettem az ilyen szabályozgatást, ha elmegy a párom valahová, akkor majd hazaér amikor hazaér. Én nem fogok fenn maradni, hogy órával a kezemben lessem, mikor ér haza, így ő is felszabadult lehet és nem kell az órát figyelnie. Sőt, mi néha napokra is elmegyünk egymás nélkül és olyankor se cseszegetjük egymást. De mint mondtam, ez megbeszélés kérdése és a pár két tagjára tartozik.
2019. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ennél a fiúknál nem látok kompromisszum a lány felé hisz tudja hogy a lánynak milyen nehéz akkor legalább azzal próbálok rajta segíteni ha szeretem hogy meg beszéljük mikor megyek haza és nyugodtan aludhat persze ez a lány sem várja tulkon ulve hogy haza erjen hanem csak megnyugtatas képpen mert egy szinten az es igy legalabb nyugodtabban tud aludni is.
2019. nov. 13. 17:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a lány eddig is szabályozgatta akkor meg tudom érteni, ha nem hajlik kompromisszumra, pedig nő vagyok. Nem értek vele egyet, de meg tudom érteni. Itt inkább az a kérdés, hogy kinek lesz előbb elege a másikból..
2019. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az a baj ezzel a lány is hiába tesz eleget a fiú kívánságainak, ha vissza él vele.

A te párod szokott eletjelet adni magáról?

2019. nov. 13. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!