Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme egy olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy olyan kapcsolatot erőltetni, ahol az egyik fél túl jól néz ki a másikhoz?

Figyelt kérdés

Röviden én messze nem vagyok egy macsó, se jóképű, se semmi, szóval büntetlenül próbálkozhatok, mondván hogy úgyse lesz semmi bepróbálkoztam egy első osztályú lánynál, és legnagyobb meglepetésemre kifejezetten örült neki, vagy úgy csinált és már lassan három hónapja találkozgatunk. Csak én továbbra sem értem, hogy miért?

Nem vagyok egy pénzes tag pont a nettó átlagot keresem meg, ráadásul busszal járok és bár van egy saját házam, de az is szar helyen és nagyanyáméktól örököltem. Akkor mégis mit akarhat?

Nem leszek népszerű az oldal női látogatói körében, de már rég kinőttem a tündérmesékből, és tudom, hogy a nőket csak az anyagiak érdeklik igazán. Ő meg nálam többet keres saját kocsival jár, akkor miért? Nehogy azt hazudjátok, hogy a személyiségem miatt szeret, mert szétröhögöm magam.

Vagy akkor építsem le szép lassan?


Mielőtt beírja valamelyik csaj nem a kérdés nem kitaláció, nem trollkodás, és én vagyok a legjobban megdöbbenve, hogy ez a majdnem poénból indult dolog már három hónapja van vele, azt hittem mostanra rég lelép valami alfa hímmel.


2019. okt. 23. 14:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
nem az eszedert kedvel, ennyi tudok biztosan.
2019. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
#1! Gondolom az első sértett hölgyet tisztelhetem benned. Bocsi, de ha nekem ez a tapasztalatom, hogy a nők olyanok mint az Abba sláger, hogy Money, money money akkor nem tudok mit csinálni.
2019. okt. 23. 14:18
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

"Vagy akkor építsem le szép lassan?"


Ne lassan, hanem gyorsan.Ne húzd az idejét feleslegesen, hagy találjon olyat, aki nem számító, csalfa, pénzéhes libának nézi, mint az összes többi nőt.

2019. okt. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Egy ronda not sem erdemelsz magad melle, viszont egy pszichologus nem artana, gondolom otthonrol hozod ezeket a mintakat.
2019. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

"Nem vagyok egy pénzes tag pont a nettó átlagot keresem meg, ráadásul busszal járok és bár van egy saját házam, de az is szar helyen és nagyanyáméktól örököltem. Akkor mégis mit akarhat?"


Te szerinted csak ennyi vagy? így látod magad? Az eszedbe se jusson, hogy van egy személyiséged ami lehet neki szimpatikus, lehet kedves aranyos vagy számára és szivesen megismerne. De ilyen ne is jusson eszedbe mert te csak a pénzed vagy meg az öröklött házad.


Hú te fejedben vannak bajok rendesen.

2019. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
25%

Lehet hogy megnyerő a szöveged, az már sokszor elég lehet a sikerhez. Meg ez is relatív hogy kinek mi az első osztályú.

Később persze kibújhat a szög a zsákból, vagy még ha van egy rossz helyen fekvő ingatlanod, de az is nagy érték, majd kitalálja hogy jajj adjátok el, helyette vegyetek valamit közösen, aztán ha vége a dolognak akkor meg repülhetsz.

De amúgy ne építsd le, ha jól érzed magad a társaságában meg jó a szex akkor engedd el ezeket a negatív gondolatokat és ennyi. Persze azért legyél mindig résen, de realistán, ne ilyen pesszimistán mint ahogy a kérdésben írtad le.

2019. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%

Keressél gyorsan egy orvost.

Mondhatni simán csöves szinten voltam, mikor össze jöttem a párommal. Én nem osztályozom a nőket, de valahol megjelentünk, mondjuk kávézó, étterem, a férfiak zömének a feje oda fordult a párom felé. Azért eszembe nem jutott, bármi hasonló, mint neked.

2019. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Savlekotő ***** válasza:
84%
Férfiként írom h gáz vagy,nyugi ha nem proli nő akinek bárki jó csak farkalja valaki,akkor leépít majd ő mikor kapcsol h egy bnko nő gyűlölt húzott,aki minden nőt pénzéhes l-tyó-nak néz lelki sérült komplexusos.
2019. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Építsd le gyorsan, sokkal jobbat érdemel egy ilyen frusztrált, komplexusokkal teli nudlinál, mint amilyen te vagy.
2019. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nyolc válasz, és ebből egy olyan, #6. aki próbál is válaszolni.

A kérdésre tessék felelni, ha majd azt akarom, hogy b...ogassanak majd beszólok a főnökömnek. Akkor legalább tudni fogom, hogy miért a letolás. :-D

Tudjátok, aki a tűzzel játszik és megégeti magát, az tudni fogja, hogy a tűz nem játék, akkor is ha éppen kedvesen lobog a kandallóban. Már megtanultam, hogy a nőknek mi a fontossági sorrend, ha férfiakról van szó, ne a tekintetben akarjatok kioktatni, bár sejtettem is, hogy ez lesz, igazság szerint ki is akartam törölni azt a bekezdést, de akkor meg nem értenétek az egész kérdést, így értitek a kérdést, csak nem feleltek rá. :-D

2019. okt. 23. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!