Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jövőm egy olyan férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövőm egy olyan férfi mellett, aki 30 évesen még mindig egyetemre jár?

Figyelt kérdés

Csak néhány hónapja ismertem meg és nagyon megfogott a személyisége és a külseje. Először nem zavart, hogy egyetemre jár, mert ez a második diplomája, de úgy tűnik neki kényelmes ez az életforma. Nem egyeznek a mindennapi problémáink. Én napi 8 órát dolgozom, neki látszólag nincs sok dolga, de mégis panaszkodik, hogy sokat kell tanulnia. Nappali képzésben tanul és nem dolgozik. Örökölt egy lakást, most ott lakik és van egy lakótársa aki fizet neki, abból fedezi a mindennapjait. Attól félek, hogy nem akar felnőni. Azt mondta nekem, hogy lehet nem is talál munkát, de akkor legfeljebb elvégez még egy szakot. Komoly és felelősségteljes embernek ismerem meg, nem értem ezt a hozzáállást.

28N


2019. nov. 14. 07:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Nem igazán izgatna, amíg nem nekem kéne eltartani.
2019. nov. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy nagy reményeket nem fűznék hozzá.
2019. nov. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
'Komoly és felelősségteljes embernek ismerem meg, nem értem ezt a hozzáállást.' - helyesbitek: azt hitted, hogy o egy ilyen ember, es amikor most tenylegesen elkezdted megismerni, ra kell jonnod, hogy se nem komoly, se nem felelossegteljes.
2019. nov. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Ne áltasd magad. Tipikus az az ember, aki tanul, tanul, tanul, de semmi kereset, semmi felelősség, majd mikor eljön a nyugdíj, akkor döbbenten látja, hogy neki 118 éves koráig kéne dolgoznia ahhoz, hogy jogosult legyen bármire is. Addig ő jól elvolt, míg más rendesen dolgozott. Olyan meg nincs, hogy nincs munka. Maximum a kedv hiányzik neki hozzá. Inkább legyen egyszerűbb ember, de lássam azt, hogy valóban felelősségteljesen éli az életét és van jövőképe, álma, ami hajtja előre. És lehet egyetem mellett is dolgozni, rengeteg ilyet látni, szóval ez csak kifogás, mert büdös neki a munka.
2019. nov. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Hasonló jutott eszembe, mint 3-asnak.

Hogy lehetne komoly és felelősségteljes az, aki így él?

2019. nov. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Masoddiploma, tehat ugy 8 évet már dolgoznia kellett. En is 30 vagyok, van 2 diplomam, es 5.5 ev munkatapasztalat, plusz 5 ev reszmunkaido/onkentes szakmai munka. Valami nincs rendben vele.
2019. nov. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nincs egy szánalmas kisfiú.

Ezért milyen gáz már,itt egy még kislány és ő,hogy él:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


Itt meg egy 30-as ,,felnőtt férfi" aki semmit se csinál,nincs jövőképe,elképesztő a mai magyar palitársadalom,nem értem hova jutunk.

Csak nézzük meg a linkelt kérdésben lévő lányt,kerek 9 évvel fiatalabb mennyivel előbbre tart.


Szerintem hagyd kérdező ez a srác egy életből felmentett sajnos,nem sok jövőd lesz mellette,beéri ami jutott sajnos,lusta,semmit se csinál,nem fog felnőni.

Ilyenre az életben nem fogsz támaszkodni,max ő te rád,de akkor te leszel a férfi?

2019. nov. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
21 eves vagyok. 2 eve dolgozom, mar a masodik nagy cegnel, fizetes miatt valtottam. Most diplomazom gazdasagi szakon, mellette van ket jogsim, autora es motorra, es sportolok is meg. Minden amit akartam eddig elertem. Egyedul a kulon eles nem valosult meg meg, mert en nem orokoltem, de diploma utan az lesz az elso projekt. Es akkor leszek 22 eves. Szoval szerinted?
2019. nov. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez már kicsit a vicc kategória. Tehát, adott egy férfi, akit most mindenki elszid, pedig amúgy mi a gond vele? Más kérdéseknél meg megy a hiszti, hogy az illető nem épít a jövőre és nincs elég ideje. És hopp: Itt van valaki, aki a 2. diplomáját csinálja, tehát épít a jövőre és még a szabadideje is több, mint egy 8 órát robotoló embernek.

És ő sem jó...

Szerintem sokan szimplán irigyek arra, hogy ügyesen megoldotta azt, hogy eléljen úgy, hogy azt csinálja, amit szeret.

2019. nov. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem utolsó ez nem jövő építés,hogy diplomát halmozok nem dolgozok,tudod 30 éves férfinek már dolgoznia kellene suli mellett,nem csak egyetemista életet élni.

Sokan már 10 éve dolgozunk az ő korában.

A pasika meg nem dolgozik aztán ott van 30 évesen lesz pályakezdő, ez szánalmas.

Aztán majd néz amikor nem veszik fel mert nuku tapasztalat.


Olvasd el azt a kérdést amit kiraktam,egy 21 éves kislány sokkal előbbre tart már,nem hiába kajak ezt látom a nők előbb kezdenek dolgozni karriert építeni, aztán sok pasi mint a kérdésben szerepel.

Ez szerintem szánalmas dolog.


Lehet van szabadideje de majd amikor pályázni kell majd less,de nem baj majd elvégzi az x+1.-dik kamuszakot aztán ez megy végtelen ciklusban szépen majd a felesége eltartja meg majd az asszony lesz a férfi talán meg is dugja majd az asszony kb.

2019. nov. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!