Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tud egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud egy felnőtt férfi elköteleződni egy nő mellett?

Figyelt kérdés

Adott egy 30 éves férfi. Eddig nem volt hosszútávú barátnője, mert nem találta meg az ideálisat. Most megtalálta, imádja, mindenhova együtt mennek, mégis mással szexchatel, meg másokat fogdos... És állítólag a nőjével semmi baja, imádja. Csak nem tud uralkodni a magán, hajtja állítólag a vére.

Ez idővel változhat? Mit gondoltok?

A barátnőm barátjáról van szó, 1 éve együtt vannak, a csaj nem tud a pasi hibáiról..


2018. szept. 20. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit offtopic, de te hogyhogy tudsz róla?
2018. szept. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bonyolult a sztori, a lényeg hogy ismerek olyan lányt, akivel csalja.. és ő mesélte nekem nagyrészt. ja és szerintetek jó ötlet erről szólni a barátnőmnek? hogy figyeljen oda a párjára?
2018. szept. 20. 00:58
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Tudom, hogy sokan gondolják úgy, hogy senkinek sincs joga belepofázni mások kapcsolatába, de ebben az esetben én szerintem szólnék.
2018. szept. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

A cselekedetei beszélnek a fazonról. Az hogy a szájával miket mond lényegtelen.


*És állítólag a nőjével semmi baja, imádja.


Aha, és te még hiszel a mesékben?:D Ez a pasi önmagát szereti, és önmagán kívül nincs más. A többi nőt meg csak használja és kihasználja.

2018. szept. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
A nők 20 évesen vannak a csúcson, a férfiak inkább 30 évesen. Az ellenkező nem számára való vonzóságot értem most ez alatt. (Mindjárt jön a sok harmincas nő, hogy de ő most érzi magát a csúcson, tudom...) A 20 éves nők miért nem tudnak elköteleződni akkor, amikor a legtöbb lehetőség kínálja nekik magát az életben? :D Na ezért ez a férfi sem.
2018. szept. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindig mindenkit hajt a vére, akit folyamatosan érnek a külső ingerek és kísértések, ilyen világban élünk.

Valaki ellen tud állni a kísértésnek, valaki nem.

Attól függ kije vagy a nőnek. Ha egy jött-ment dumálna bele a kapcsolatunkba, azt valószínű nem venném jó néven.

Ha egy barátom próbálná finoman felnyitni a szememet, akkor elfogadnám és megköszönném neki.

2018. szept. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!