Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha azt tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha azt tapasztalnátok, hogy férjetek egyik nap a szeretet jeleit mutatja, másik nap meg pokróc?

Figyelt kérdés

Már jó ideje általában sértett és emiatt szúr belém folyton bagatell hülyeségek miatt. Én kértem, hogy tudatosan figyeljünk már oda mindketten, hogy jó hangulatban teljenek a napok--amikor itthon van szabadnapon. Én már nyugdíjban vagyok. Ő is hamarosan. 40 éve vagyunk együtt. Kb. 3-4 éve vannak problémáink. Onnantól,hogy külön szobában alszunk, az Ő hangos horkolása miatt. Az intimitás megmaradt. Nem lehet kiverni a fejéből a régi sérelmet, szívesen dajkálgatja magában ,szereti az áldozatszerepet. Nemrég tudomásomra jutott, hogy sűrűn néz szexpartnerkereső oldalakat.(Nem kutakodtam a telefonjában).Ez nagyon sért, pláne,hogy rákérdeztem többször,van e titka, keres e másik nőt. Azt mondta már többször is,hogy nem. Tehát hazudott.

Egy ideje ezzel a tudattal kell léteznem. Nem szembesítettem vele,de meddig lehet ezt így bírni? Ha borítok,lehet,hogy nem bírja ki a kapcsolatunk. Azt nem láttam, hogy regisztrált volna.

Egy alkalommal kb. fél éve itthon felejtette a telefonját. Rengeteget pittyegett, egyszer ránéztem. 3 üzenet és fotó érkezett a google fiókjába közeli szingliktől. Akkor szembesítettem. Hazajött 5 perc alatt mindent kitörölt és állította,hogy Ő nem regisztrált sehová. Véletlenül megnyomott valamit.(Ez benne lehet a pakliban úgy, hogy egyáltalán nem ismeri ki magát a saját telefonjában? Egy f.b. fotó megnézéséhez is az én segítségem kell. Alapdolgokkal nincs tisztában.Ilyen téren nem ver át.Tapasztalom,hogy mennyire nem ért hozzá. Nem tudom ,mit tudott kitörölni villámgyorsan,mikor nem is tudja ,hogy kell. Kaphatott regisztráció nélkül fotót üzenetet?



2019. nov. 15. 14:15
 1/4 Zsoltmester ***** válasza:
64%
Nem értem miért teszik hozzá egyesek hogy nem kutakodtak a telefonjában, ha valakivel együtt vagyok az a minimum hogy nem titkol előlem semmit. Nehogy már illem órákat tartson miután lebukott valaki arról, hogy nem szép dolog a telefonjába belenézni.
2019. nov. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen kaphatott fotókat. Üzenetet is szerintem. Abból csak a sablonosat. Nekem játékok jönnek, hogy ezt meg ezt próbáljam ki. Néha szoktam letölteni egy két játékot. S azért.

Gondolom a párod is, benézett valahova, ahol pucér nők vannak, vagy valami s onnantól kaphat képeket üzeneteket.

De ez csak az én buta agyamba fogant meg.

2019. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Túl régóta vagytok együtt. Lehet h már nem szeret. Lehet el kell engedned. Próbálj meg te is új társát nézni.Amit leirtal abból az jön le h kenyszerbol van most veled. Új nők izgalom neki es ha ettől megfosztod akkor azert lesz dühös. Sarkadra kell állni,es megmutatni neki h merre van az ajtó.

Ha nyelsz durva pszicjoszomatikus betegsegeid lesznek.

2019. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyi évet kibirtatok akkor itt csak a megszokas lehet,akkor nincs mese,új kapcsolatba kell kezdeni,mert nincs amitől új izgalmas 2legyen a dolog.
2019. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!