Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi “elkezdett élni” 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi “elkezdett élni” 10 év és két gyerek után?

Figyelt kérdés

Nővéremékről van szó! A nővérem diplomás, nyelveket beszélő okos nő. A férje egy jóravaló, rendes, de szegény körülmények közül jött szerelő. Amikor megismerkedtek a srácnak egy Ladája volt, most a nővéremnek köszönhetően (a srác ugyanott dolgozik mint akkor, semmiben nem fejlesztette magát!) van egy házuk és egy új Mazdájuk. A férj tipikus dolgos, otthonülős, családi programos apa volt eddig. Tiszteletre méltó volt a viselkedése mindeddig! Soha nem járt sörözni, bulizni, sehova.

Tavasztól viszont megváltozott valami. Először elment a testvéreivel bortúrára külföldre. Már ez is furcsa volt. Aztán elkezdett a haverokkal focimeccsre járni. Majd jöttek a sörözések a melóstársakkal. Nyáron már a baráti körrel is volt külön nyaralni Olaszországban! Folyton menni akar valahova! Pénze van rá a nővérem által. Olyan mintha régen csóróként nem lett volna pénze semmire és most kattant be neki, hogy a közös családi kasszából most bepótolhat mindent. Akkor lepődtünk meg a legjobban amikor elment valakikkel a Balaton Soundra nyáron! Amikor elötte még zenét hallgatni sem hallottuk soha! Lenézte ezeket “a burzsuj dolgokat” ahogy ő mondta. Meg azzal jött mint egy öregember hogy “a fiataloknak való az ilyen hely” (36 éves). Már a nővéremnek tőlem meg a szüleinktől kell kölcsönkérnie sokszor a kocsit, mert az ura éppen hétvégézik valahol!

Alamuszi nyuszi nagyot ugrik? Értetlenül állunk az egész előtt! Egy 10 évig otthonülő, sehova elmenni nem akaró ember miért fordult ki így magából? Anyánk szerint kapuzárási pánik, majd elmúlik, hagyni kell. Szerintem meg most csapta meg a pénz szele, mindene meglett amire vágyott és most jött rá hogy ki is lehet használni ezeket a dolgokat. Lehet csajozni az új autóval, lehet szép ruhákat venni és játszani a menőt, lehet szórakozni járni a család mellett, ami kimaradt neki a szegénység miatt. Szabolcsi faluból nem mert álmodni se róla hogy ő külföldön nyaraljon évi háromszor meg prémium fesztiválokra járjon. Tegnap is a haverokkal volt a stadion megnyitón. Szerintem női is vannak!


2019. nov. 16. 11:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

NEM a te dolgod!


Ha a nővéred engedi, akkor hagy menjen! Vagy a nők egy otthonülő, meló - anyamadár - TV nézés háromszögben élő, lúzerre vágynak?


És igen, a pénz a világ kulcsa!

2019. nov. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Egy nap majd beállít, hogy van új nője, és beadja a válást.

A nővéreddel beszélj, hogy miért nézi el ezt a viselkedést? Nincs önbizalma?

2019. nov. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nincs önbizalma a nővéremnek, sose volt! Azért is keresett hasonló visszafogott férfit mint amilyen ő. Nagyon jól megvoltak, azt mondja és mi is azt láttuk. Most kifogásokat keres neki, de közben nagyon zavarja a dolog és fél hogyha vitába száll vele akkor otthagyja a két gyerekkel. Azt hittük boldogságban fog élni a hasonló két kicsit antiszoc ember. Ehhez képes a férj extra-extrovertált lett hirtelen. Régen velem sem nagyon “mert” beszélgetni, mindig zavarban volt, most meg simán nyomja a szöveget. Szerintem nő van a dologban és igenis törődök a testvérem életével! De bele nem szólok, nekik nem mondok semmit!
2019. nov. 16. 11:20
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Fiatalon szegény volt, aztán belemenekült egy kapcsolatba és most jött rá hogy eddig nem élt, most akarja pótolni. Elég gyakori ez a mai 20-40 korosztályban.


A nővéred álljon a sarkára és beszéljen vele, hogy mit akar, mi ez és hogy ezt ő nem finanszírozza. Tudom, hogy ez azzal fenyeget hogy kiugorhat a férfi a kapcsolatból de ha így folytatja előbb-utóbb úgyis összeszed egy másik nőt ha eddig nem tette.

2019. nov. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%

Semmi vonzó sincs egy otthonülős, tutyi-mutyi , "jóravaló" pasiban, most végre felfedezi magában, hogy többről is szólhat az élet. Ezt valóban lehet kapuzárási pániknak is nevezni, vagy annak is hogy végre túllendül egy unalmas életen.

Nos! Nővéred vagy követi ebben és ő is előkapja a szexis, vagány énjét vagy válni fognak.



2019. nov. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

Antiszocként és csóróként magányos volt

és irigy másokra. Azért jött össze a nővéreddel mert legalább nem volt egyedül. Haragudott az életre, hogy neki nem jutott ezekből. Gondolom a tesód kibulikázta meg kiutazta magát szingliként. A pasi kb. irigy volt rá.

Át tudom érezni, én is csóró vagyok. Lehet így tennék én is. Nem biztos hogy megcsalja, de nem is kizárt. Végre egyszer igazán jól érzi magát az életben másoktól függetlenül. Hagyni kell hogy lecsengjen, de le kellene a tesódnak ülnie vele négyszemközt beszélni.

2019. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Az nem segít a helyzetén, ha hallgat, nyel, és csendben kivárja, amíg a férje hagyja el.

Mi is 10 év és 3 gyerek után kezdtünk élni, utazgatni. Nagy különbség, hogy öten tesszük! Eszünkbe se jutna a házastársunk állandóan hanyagolni.


A nővéred mit is veszít, ha elhagyja? Nem lesz, aki csapolja a közös kasszát. A férje most se vele és a gyerekekkel törődik, otthon sincs.

A férje mit veszítene? A jó egzisztenciát, az utazgatást, és a család adta biztos hátteret. Jelenleg jó alku pozícióban van a nővéred. De ha vár, és új nő jön képbe, akkor pont letojja a férje, ha kiteszi szűrét, megy a másikhoz.


Egy jótanács! Nyisson valamilyen számlát a TE nevedre, és minden hónapban tegyen be rá annyi kp-t, amennyit tud. Illetve a legjobb, ha te is fizeted be. Így egy válás esetén a férje azt már nem tudja lenyúlni.

2019. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Azèrt ennyit nem változik senki, szerintem inkább nő van a dologban ès mivel ezt nem mondhatja el kitalál mindenfèlèt, hogy hova megy.
2019. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Én egyébként nem is igazán értem, hogy ezek miért nagy problémák. Végre lett szociális élete, barátai, különálló programjai. Ez minden embernek kell, legyen akármilyen típus, nem csak a feleségből áll az élete. És ezt nőként írom.

Ha eljárna kurv*zni, vagy nőket vinni el programokra, akkor jogos a felháborodás... de azon, hogy elmegy focimeccsre a haverokkal? meg sörözik a kollégáival? Inkább örülnél, hogy jól érzi magát és nem otthon henyél...


Szerintem minden kapcsolat alappillére, hogy egymás nélkül is kitudjatok kapcsolódni, legyen az bortúra, focimeccs, vagy fesztivál. Nálunk is barátom heti rendszerességgel jár koncertekre, én kocsmázni a kollégákkal és ez így van jól. Nem kell mindent együtt csinálni, nem vagytok összeragasztva. :)


Én nem a pénzre gyanakszom itt, hanem szimplán arra, hogy most ütött be nála az a bizonyos "ennyiből áll az élet?" dolog... És ez nem azt jelenti, hogy elfog hagyni, vagy megfog csalni, mielőtt itt bemagyarázzák a nagy okosok. Ez azt is jelentheti, hogy szeretne kicsit többet szórakozni, de emellett a családra is fordítana minőségi időt.


A nővéred szokta vinni olyan programokra, amik a férjének is jók? Tehát nem nagybevásárlás, vagy barátnőkkel fagyizásra gondolok. Miért nem járnak együtt el néha sörözni? Miért nem megy el vele 1-2 focimeccsre? Nyáron miért nem passzoljátok le 5 napra a gyerekeket nagyszülőkhöz, és mentek fesztiválra?


21L

2019. nov. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak nehogy a hirtelen változás mögött csajozás is legyen. Balaton sound nem csak a zenéről szól, meg úgy általában a bulizások. Ő sok mindenröl lemaradt, most akarja pótolni. De ez egy kapcsolat végét is jelentheti. Elege van az otthoni dolgokból. Menekül. Csak nem értem tesódst miert nem viszi néha magával... furcsa.

Nem mellesleg hálásnak kellene lennie tesódnak a jó eletéert.

2019. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!