Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gondoltat erejet hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gondoltat erejet hogy lehet semmisse tenni?

Figyelt kérdés
A parom a fejebe vette hogy en még az exem szeretem.a kapcsolatunk elejen beszelt az exerol,en is az enyemrol.de en soha semmi rosszat nem mondtam rola.es voltak helyzetek amikor vmirol pl eszembe jutott.soha nem volt koztunk szerelem az exxel,ezt a parom mégsem hiszi el.atragtuk mar sokszor megsem hiszi.illetve tudja hogy szeretem ot,hogy szerelmes vagyok de ugy gondolja az exem ennel jobban szerettem.de ez nem igaz.ot szeretem.csak ot ugy mint soha senkit.el vagyok keseredve hogy nem erti h en ot szeretem.valtozni fog ez valamikor?minden nap szoba hozza.pedig nekem eszembe se jut.parom megis emlegeti.hogy segithetnek neki h ezt elfelejtse?
2019. nov. 16. 15:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Fel eve vagyunk egyutt.kertem ot sokszor h ne beszeljunk errol ha mar megbeszeltuk mert teljesen felesleges,en szeretem vele akarok lenni.es akkor ugy ereztem h megbeszeltuk.masnap ujra felhozta.en ugy erzem mindent megteszek.kimutatom h szeretem.kezd ez a dolog nagyon lehuzni engem.egyre jobban felek h el fog hagyni.kezdem elvesziteni onmagam
2019. nov. 16. 19:40
 12/13 anonim ***** válasza:

Akkor nem kèrni kell, hanem "követelni", hogy fejezze be. Megmondod neki, hogy mèg egyszer fel meri hozni, fogod magad ès hazamèsz. Erre nem vagy már kíváncsi.

Ès mèg egyszer leírom, hogy nem, nem fog elhagyni. Eszèben sincs, csak manipulál. Egyre jobban azt gondolom, hogy bántalmazó kapcsolat van kialakulóban nálatok. Verbálisan bánt. Gyanúsítható, rombolja a.lelki világod. Te magad is írod, hogy kezded elveszíteni önmagad.

Nagyon vigyázz vele. Èn azt ajánlom olvass utána a bántalmazó kapcsolatoknak, hogy az ilyen önbizalom hiányos nyomorultak milyen károsak tudnak lenni.

Ès ha nem hagyja ezt nagyon sűrgősen abba, akkor a szakításon gondolkodj el.

2019. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem látok megoldást.

Vége lesz ennek, hamar.

Sajnállak

2019. nov. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!