Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem semmissé amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OOEverOo kérdése:

Hogyan tegyem semmissé amit iránta érzek?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársammal kb egy éve nagyon jóban lettünk és , persze szentül állítottam, hogy csak barátság van köztünk. Egészen 2 hónappal ezelőttig, amikor valami megváltozott bennem. Mivel barátok vagyunk nem nem tehetek semmit, hiszen féltem a barátságunkat.

pontosan azt se tudom, hogy mit érzek iránta, csak abban vagyok biztos, hogyha nem találkozunk akkor hiányzik és mikor összeveszünk valamin és nem beszlünk egy pár napig akkor egy senkinek érzem magam :/

Kérlek segítsetek!! (persze ha lehet rajtam)

L,16


2013. márc. 29. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért kellene semmissé tenni az egyik legszebb emberi érzést? Inkább mondd el Neki, h mit érzel iránta. Nagyjából úgy, ahogy itt leírtad. :)

Sok sikert!


56/F

2013. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Itallal.
2013. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell elmenekülnöd az érzéseidtől.Inkább élvezd azt.
2013. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki,hogy köll az asszony az házhoz,oszt ha tetszik néki,akkó' főzz valami finomat,ha nem,küldd el kapálni a fődekre (Y)
2013. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PewDie! ***** válasza:

De miert is kellene ezt semmive tenni? Nincs benne semmi rossz.

Eddig tudjuk azt, h. szamodra fontos ez a szemely, es gondolom te se vagy neki mindegy, szoval annyit kellene megtudni, h. mit is jelent ez neked, neki, nektek. Nem kell rogton leultetni es fejbevagni egy doboz csokival, h. 'Nesze, szeretlek' (habar, kitudja :D), kezdetnek eleg lenne jelzeseket kuldeni, majd kialakul a molekula.


Nem kell rogton lemondani az egesz ugyrol, nincs itt semmi elveszve, nincs meg ok elore sirt asni.

2013. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy máshogy kellene cselekednem, de nem akarom azért elveszíteni mert valamit érzek iránta.
2013. márc. 29. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!