Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak? Nem tudom eldönteni.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? Nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés

Harcot vívok magamban....és nemtudom mi legyen kettönkkel..:S Szeretem imádom, de mégis valamiért aztérzem szakítanunk kell....vannak hibái elég sok...mondjuk kinek nincs...de mindig mikor csak eszembejut, hogy szakítsunk, hogy dobjam, rossz érzés fog el.

Ő mondja nekem sokszor, hogy egyszerűen nem érdemel meg engem..mert annyira más vagyok, mint akikkel eddig dolga volt, és neki ez túl jó....kezdem azthinni igaza van..:S

fél éve járunk, nagy lánggal indult, fenn is maradt elég sokáig, sőt sztem még mostis tart...csak ennyi idő után már kezd beleszolni a józan eszem...csinál néha kiborító dolgokat, aztán megbánja, én is csinálok, azt megbocsájtja....

A magyarázat elég zavaros, de egyszerűen tanácstalan vagyok...szakítsak? de eszeveszettül fog fájni....és neki is...:S Félek nem találok mégegy iylen nőt mint ő....DE már nem is bánom, mégegyszer nem akarok ennyire halálosan szerelmes lenni...soha...

23/F 20/L


2011. okt. 13. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdekes a leírásodból mint ha csak a saját kapcsolatomat látnám, mellesleg én is 20 éves vagyok, a párom pedig 23 csak mi pár hónappal több ideje vagyunk együtt.

Szerintem ne szakíts, miért szakítanátok ha szeretitek egymást? Ha két ember szereti egymást, akkor minden problémát meg tudnak oldani együtt. Inkább beszélgessetek el, beszéljétek át miben lehetne jobb a kapcsolat és változtassatok rajta.

2011. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A volt barátnőmtől én is kaptam az ilyen "túl jó vagy" szövegeket. Túl jó vagy, túl rendes vagy, túl ez, túl az.

Húztuk egy ideig, aztán szakítottam végül vele, mert a végére kiderült, hogy nem is szeretett annyira.


Ez ezek szerint valami húsz-éves-betegség lehet a lányoknál, ő is annyi volt.

2011. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!