Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám eldönteni tiszta fejjel, hogy vissza akarom-e őt kapni?

Figyelt kérdés
Visszajönne hozzám az exem, de nem tudom, akarom-e. Hogyan tudnék dönteni?
2011. okt. 13. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Tiszta fejjel! Vagy egu újabb poén moss hajat! És egy rendes válasz, gondold át hogy szereted-e még mindig vonzódsz-e hozzá mert ha már nem akkor sztem felejtôs de úgyis te döntöd el hogy mi szól mellette és ellne
2011. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akarod. Engem mikor dobott a pasim majd pár hét múlva jött volna vissza én is elgondolkoztam, hogy kezdjük-e újra, de végül úgy döntöttem, hogy nem, hiszen oka volt a szakításnak (olyan oka amin nem tudtunk/akartunk változtatni) és ezért ugyanúgy lett volna minden.

Nem bántam meg, hogy nem jöttem vele újra össze, mert azóta már van valakim több mint fél éve és vele sokkal jobb minden mint eddig bárkivel.

2011. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ehhez tudni kéne a szakítás okát.. Ha csak valami nézeteltérés vagy féltékenység miatt, akkor érdemes megbeszélni a dolgokat és megpróbálni. Ha vert, elhagyott az esküvő előtt, megcsalt, alkoholista vagy hasonló, akkor inkább ne.
2011. okt. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem pálya az ilyesmi. Hogy megint kitegyen? Elő ránt a fiókból ha kellesz??
2011. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy apró nézeteltérés miatt szakítottunk, tehát semmi "komoly". Hülye döntése volt.
2011. okt. 13. 16:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem megpróbálhatjátok. Ha túl tudtok lépni a sérelmeken és meg tudjátok oldani a problémáitokat, akkor hajrá. :) Drukkolok
2011. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!