Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes egy helyzet! Nem tudom eldönteni mi ez, vagy mi akar lenni vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
Előző párommal folyton veszekedtünk, elegem lett, már úgy éreztem nem szeretem elhagytam. Kimondottan nem hiányzott. Most tartok azóta a 3 páromnál és létezhet olyan, hogy most kezdjem el hiányolni? Egyszerűen semmelyik nem maradt tartós mert hiányzott belőlük valami. Tény, hogy vele sok volt a vita (depressziós volt és nem volt hajlandó kezeltetni) de minden jó volt mellette, jól éreztem magam, nem csalt meg, elfogadták itthon, kedves volt, mindig a kedvembe járt, elfogadtott görbe háttal, játék mániásan, anorexiás külsővel, és ha felkapom a vízet a bunkó viselkedésemmel együtt. Létezhet, hogy ez a lecke kellett nekem, hogy rájöjjek ő "tökéletes" volt? Vagy ilyen nincs? és akkor mi ez ? Igaziból a depressziója abba merült ki, hogy féltékeny volt és nagyon nehezen tudtam őt a barátaimmal kirángatni, nem akart velem bulizni jönni, jobban szólva nem tudta elengedni magát nagyobb társaságokba nekem meg így sok lett. Szall nem arra kell gondolni vágdosta magát..
2011. szept. 23. 01:22
 1/6 A kérdező kommentje:
úgy mondom inkább, hogy önbizalom hiányos volt, folyton megkaptam nem szeretem, találok jobbat, nem akar leégetni hogy megjelenik velem stb..és ezekből folytonos viták voltak, viszont most úgy érzem mégis benne volt meg minden egy tartós kapcsolathoz..létezik ilyen?
2011. szept. 23. 01:25
 2/6 A kérdező kommentje:
és mielőtt leoltottok 1! évig könyörögtem neki menjünk orvoshoz, de nem volt hajlandó..én meg nem bírtam már tovább..
2011. szept. 23. 01:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen. Ha hosszú ideig voltatok együtt, akkor érthető, hogy hiányzik, hiszen megszoktad valamilyen szinten és van mikor az ember nem rögtön, hanem csak később érzi. Próbálj még ismerkedni, és ne az exet keresd az új kapcsolataidban. Ha még az idő elteltével is Őt akarod, akkor valószínű, hogy Ő volt az igazi. Sok szerencsét.
2011. szept. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem volt tökéletes, de már beérnéd vele, mert nála jobbat azóta sem kaptál. Mindennel van így az ember.
2011. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ha nem akar tenni a jobb életéért akkor hagyni kell vergödni a maga világában. igy csak egyre nagyobb lenne a feszko. nekem is az exem lett volna a tökéletes de volt pár oylan dolga,meg nagyon féltékeny volt amitöl kikészültem idegileg.végül szétmentünk és bár eddig vele volt a legjobb,tudom hogy hosszutávon nem éri meg a dolog.....

25/L

küzdeni meg nem érdemes olyanért aki nem akar változni.nekem is az egészségemre ment rá...

2011. szept. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nezd meg elosszor, h valtozott-e valami nala, rajta es ha igen akkor probaljatok meg ujra szepen, ovatosan
2011. szept. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!