Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon csak egy pótlék vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak egy pótlék vagyok neki?

Figyelt kérdés
Párom lassan 8 hónapja vált el a feleségétől mert megcsalta a lány. Mi 5 hónapja vagyunk együtt. Nem tervezetten teherbe estem össze költöztünk. Tegnap kifejtette hogy szereti még mindig a lányt és engem is és nem tudja mit csináljon. Tudom hogy szeret mert pl nélkülem elaludni nem bír. Este ha már kikelek mellőle akkor felkell egyből. De pl én nem tudok főzni és sokszor emlegeti hogy a volt felesége jobban tudott főzni stbb... Nem tudom mit csináljak.

2019. nov. 18. 06:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek vetesd el a gyereket, es hagyd abba ezt a kapcsolatnak csufolt valamit.
2019. nov. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én se szülném meg így. Ha magadhoz akarod láncolni és kell gyerektartás akkor oké, de én biztos nem vesztegetném az időt egy lelki nyomorék mellett.


Alapból nem is lennék olyannal kapcsolatba aki az exeit hozza fel állandóan.

2019. nov. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És mégis milyen idióta indoknál fogva gondolod, hogy okos dolog lenne megszülni a gyereket...? Tegyél egy szívességet mindenkinek, magadat is beleértve, és vetesd el. Alapból fél éve se vagytok együtt, arról nem is beszélve, hogy igen, csak pótlék vagy egy kapcsolatfüggőnek, aki egy kicsit sem szeret. Tudod mit szeret? Hogy nincs egyedül. Semmi többet nem értékel benned. Vess véget a terhességednek, és ennek a vicc kategóriás kapcsolatnak, ha valaha boldog akarsz még lenni.
2019. nov. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom hogy szeret mert pl nélkülem elaludni nem bír. Este ha már kikelek mellőle akkor felkell egyből."


Ez még nem szeretet. Butaság lenne ebbe a "kapcsolatba" gyereket szülni. Ö nem lépett túl az exén, csak búfelejtő vagy. Hamarosan, a gyereksírás után menekülni fog tőled egy másik kapcsolatba.

2019. nov. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A 3.ik válaszolóval (is)értek egyet , hogy azt szereti benned, hogy nincs egyedül. Ez nem kapcsolat!! Tényleg egy pótlék vagy attól függetlenül, hogy cukin mukin nem tud nélküled aludni. Persze hogy nem tud aranyom aludni, hisz kapcsolatfüggő!
2019. nov. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 3 hónapja volt szingli, amikor összejöttetek. Tehát olyanokat mond, hogy szereti az exét és hozzá hasonlítgat. Tehát egy nulla a “kapcsolatotok”, erre te gyereket szülsz??? Nem vagy észnél. Vetesd el, amíg még lehet.
2019. nov. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!