Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az együtt élet és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az együtt élet és a szex egy tőled sokkal magasabb fiúval? Ugy kb 30 cm-el is

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 18:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy egy fiúnak milyen egy sokkal kisebb lánnyal
2011. jún. 17. 18:59
 2/8 anonim ***** válasza:
én 163 cm vagyok a párom 190 cm,, semmi baj nincs, együtt élünk boldogok vagyunk.Teljesen olyan mintha egy 170 centis férfival lennék.
2011. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem jó, mert sosem látom az arcát. Ezért preferálom a velem nagyjából ugyanakkora, max 5-10 cm-vel magasabb fiúkat.


A 30 az már sok és egyáltalán nem jobb, egy alacson fiú is meg tudja adni, ami kell. :)

2011. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

jajjj dehogyis! Csak arra értettem, hogy magasabb és az ágyban lehet nem látom vagy ki tudja xd

De amugy imádom öt de még nem jártunk meg semmi... és kiváncsi lennék, hogy a napi egymás mellett járás stb milyen :)

2011. jún. 17. 19:18
 5/8 anonim válasza:
Szerintem ez végülis nem olyan nagy gond.Ha mentek egymás mellett,akkor egy kicsit zavaró lehet,de ülve már apszolút nem,és az ágyban is ugyanez ez a helyzet :D Eva Longoria és Tony Parker között is milyen nagy a magasságkülönbség.Bár mondjuk ők már elváltak.De akkor is :D
2011. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én nagyon alacsony vagyok,a párom pedig nagyon magas.Pontosan 36 centiméterrel vagyok kisebb mint ő.És azt kell mondanom,hogy tökéletes a szex köztünk.
2011. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És a csókolózás milyen? Hogy lekell hajolnia valamennyire a fiunak hozzá... ez nem zavaró?
2011. jún. 18. 13:22
 8/8 Tseppkoe ***** válasza:

Kicsit..

És ti?

Azóta gondolom sok kérdésre megvan a saját válaszod...

2021. febr. 19. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!