Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány vacsira való meghívás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány vacsira való meghívásra azt válaszolja, hogy nem tudja hogy alakul a jövőhete, majd visszatérünk rá, ez lerázós szöveg?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. A munka meg annak a beosztása elég meghatározó az emberek életében. Később kérdezz vissza egyszer, finoman, és ha akkor is nem, akkor nem.
2019. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen mondjuk kereskedő.. lehet azért is mondta
2019. jún. 16. 13:43
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem mindenki akar böfögni meg felfújódni egy randin. Ez a vacsoraásdi jó dolog , csak ha már kapcsolatban van az ember, és nem kell szégyellnie ezt azt a másik előtt.
2019. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hova javasolnátok inkább akkor az "első randit " ?
2019. jún. 16. 13:45
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Igen. Különben azt mondta volna, hogy majd ekkor és ekkor jelentkezik és akkor meg tudja már mondani.
2019. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy ez tuti lerázós szöveg, én akkor szoktam ilyet írni, ha még nem tudom, hogy van-e hozzá kedvem vagy sem. Így van egy kis időm gondolkozni rajta.
2019. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

3#Szerintem a többség nem fùjódik fel egy vacsorás randi alatt,hogy kémyelmetlenül érezze magát.És nem jön rá vissztarthatatlanul a büfögés sem.De ha mind a kettő fennâll,akkor érdemesebb randi heleytt orvossal találkozni.Látom szeretsz mindenhova hatlmas bölcsességeket írogatni.A lelekivilágod biztos virágzik tőle.


Nem feltétlen lerázós,tényleg lehet dolga.

2019. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igen 2-8 ig dolgozoik este és szerződéseket köt..
2019. jún. 16. 14:01
 9/15 anonim ***** válasza:
Az.
2019. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálam ez lerázós szöveg.
2019. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!