Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harmincasok, Kerdes: mitol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincasok, Kerdes: mitol lehet h egy pasi elkezd kerulni egy not akivel semmi nem tortent azon kivul h bejonnek egymasnak? Minden elozmeny nelkul, csak igy hirtelen.

Figyelt kérdés

Tehat ha valakit mar nem erdekel valaki akkor sztem nem kezdi el latvanyosan kerulni foleg h a no nem is nyomult ra-meg csak utalas sem tortent a no reszerol.


Teszem azt engem mar nem erdekel valaki akkor nem kezdem el az illetot latvanyosan kerulni, atnezni rajta hanem ugyanolyan kedves lennek vele csak nem mutatnek erdeklodest-tehat atvaltanek “baratii-haveri” hangnemre csak kihagynam a szemezest meg az utalgatasokat.


Szoval ez miert lehet?


Harmincasok


2019. nov. 19. 14:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Csak a fő kérdésre válaszolva: én is ilyen vagyok, de annak oka van, mert van egy alapbetegségem. Szeretnék párt találni, de nézem a másik oldalt is, hogy szerintem csak büntetés lenne velem mellette neki az élete, így elengedem.
2019. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ez az egész helyzet kellemetlen amiből szerintem menekülni próbál.


Ha már 30-asok vagytok és tudjátok hogy bejöttök egymásnak akkor miért nem beszélitek meg a dolgot normálisan?

2019. nov. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Lehet mondtak rólad valamit.


Vagy mivel írtad, hogy nyomultál ez volt a baj, és taszította.


Vagy van még egy nő, és nem tudja melyiket válassza.


Vagy van barátnő, élettárs, feleség akiről nem tudsz és emiatt viselkedik így.


Vagy lelki gondja van.


Vagy úgy érzi kevés hozzád.


Vagy már nem érez semmi vonzódást.


És lehetne sorolni. Tudod mennyi oka lehet?


Tudod mennyi oka lehet a félreértéseknek.

A legneccesebb szerintem amikor valaki úgy kerül félreértésbe, hogy valamelyik érzékszerve nem olyan mint az átlagé,és éppen koncentrálnia kell valamire, nem hall vagy nehezebben lát és mondasz neki valamit, és nem is reagál rá, és azt hiszed, hogy nem akar cimbizni, és utána te sem köszönsz mert nem reagált, pedig csak nem hallotta. pl., hogy szóltál hozzá.


Neked kell tudni a választ.

2019. nov. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy írt valaki valamit a nevedben.
2019. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Egyaltalan nem nyomultam, sot pont az ellenkezoje.


Egyebkent full leegettem ma magam, bejott oltony/nyakkendo komboban amiben meg sosem lattam mert mindig farmerben es poloban van erre en:

“ ez miert van rajtad’”


Elmosolyodott es mondta h azert mert ket targyalasa lesz, mikozben inkabb azt kellett volna mondanom h “jol all ez nyakkendo” vagy “jol nezel ki” vagy valami hasonlo, de en ehhez tul felenk vagyok.


Masik, egy ugy kapcsan meg kellett neki mutatni egy hivatalos iratot amiben szaz szazalek voltam hogy jol adtam ossze, erre megnezi kiderul h elcsesztem, o tokre elpirul meg mosolyog meg zavarban van en meg erre:


Waaaa tok ego, waaaa es erre az iroda kozepen eltakarom a fejem egy A4-es papirral h ne lassa h mennyire hulyen erzem magam:-)))Eddig ez a nap merlege, szoval most megrobalok majd kicsit normalisabban viselkedni:-))))

2019. nov. 20. 14:53
 16/18 A kérdező kommentje:
Masik no nincs-garantaltan csak en vagyok:/)))
2019. nov. 20. 14:54
 17/18 anonim ***** válasza:

Ok!Javítva félreolvastam, a nemet valahogy nem láttam. :)


Ne haragudj!


Akkor lehet egyfajta lemondó érzést érez legbelül, nem tudja mit akar, de az is lehet, hogy szimplán a facebook megosztásod zavarta össze, de így amiket írsz, most nem is kerülget.

De az is lehet, hogy az előző kapcsolata miatt viselkedik így, ha volt neki előző kapcsolata lehet azt érzi, jó is volna meg nem is és nem áll készen egy kapcsolatra.


Szimplán csak nem tudja mit akar. De ha komolyan gondolja, úgyis lépni fog, ő a férfi. Szerintem ezen felesleges aggódni. Ha meg nem akkor nem, hiába a bejövés, bár furcsa, sajna előfordul ilyen helyzet is, de van, hogy lelki okok miatt is nehezebben nyit a másik, itt szerintem ez van, a másik eset, hogy közbe jött egy másik nő is, de akkor nem is igazi, de itt ez nem kérdés, ahogy írtad.


Nem ismerem a személyiségét, introvertáltabbak nehezebben lépnek a tetsző ember felé, gyakran vannak zavarban, ha az egyik próbálkozik. Az introvertáltak amúgy sem szeretik elsietni ezeket a dolgokat, és gyakran eleinte csak barátilag ismerkednek és a többi később alakul ki ha továbbra is van kémia, de van, hogy csak baráti érzéseket táplálnak, de itt mint írtad van kémia mindkettőtök részéről.


De ha köszön és beszéltek az nem kerülés. A kerülés ott kezdődik, hogy nem is köszön, és észre sem vesz, de ez is lehet lelki ok miatt is, ez sem egyértelmű szerintem. Egyértelmű, amikor odamegy és megmondja, hogy nem, de itt ugye nem volt semmi, se randi, se semmi.


Vagy lehet van még valaki akinek tetszel és mondjuk nem tudsz róla, lehet az a valaki valamit mondott neki, vagy bekavart valamit ott nektek.


De lehet csak fáradt vagy lelki gondja van, ahogy írtam előbb.


Több ötlet nem jut eszembe. De ne aggódj emiatt,ismétlem önmagam, ha szeretne valamit úgyis lépni fog, ha kell többször is, ha meg nem akkor nem, ha meg bekavart valaki valamit, akkor egy igazi férfi kérdez személyesen, pláne ha üzletember vagy jogász.

2019. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Rajott, hogy nem kell egy tini agyu 30as no neki. Az, hogy kinezetre bejott, nem jelent semmit. Es attol, hogy nem tudsz rola, lehet mas. De az 100%, hogy nem akar toled semmit.
2019. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!