Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom exfelesége folyamatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom exfelesége folyamatosan zaklat, fenyeget minket. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Már több éve szétmentek, én jóval később ismertem meg a párom, nem miatta mentek szét. Van egy közös gyerek, csak miatta tartják a kapcsolatot, de amit ez a nő művel az már kibírhatatlan. Minden héten kitalál valamit amivel szivathatja a párom, fenyegetőzik, hivogat mindenkit, a párom családját is, soha nem áll le. Nem jogilag kérdezem mit lehet vele csinálni, mert azt már próbáltuk, senki nem tesz semmit. Csak arra lennék kíváncsi ha valaki volt ilyen helyzetbe esetleg ő volt a zaklató ex mit akar ezzel elérni, hogy lehetne végre elérni hogy béke legyen? Próbáltunk már mindent, párom letiltotta szinte mindenhol, akkor is talált megoldást, próbálta normálisan megbeszélni vele a dolgokat, az se ment. Ilyenkor mit lehet tenni?
2019. nov. 19. 15:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%
Pénzt ne adjon a párod pluszban neki, vegye meg ő a gyereknek amit kell. Ha cirkuszol körbe kell röhögni a csajt. Azért is csinálja, mert látja, hogy eléri azt, hogy mérgesek legyetek. A párod családja meg szrja le bármit mond. Hívást megkell szakítani telefon esetén. Ha meg odamegy kikell bszni az ajtón. Nem kell vele finomkodni. Egyszer egunja, ha látja, hogy nem ér célt semmivel sem.
2019. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valami ilyesmi tanácsokat vártam :) A gyereket nem akarjuk semmiképp szivatni, de az exet jó lenne már valahogy helyre rakni
2019. nov. 19. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!