Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan férfival akinek az exe folyamatosan a képben van, mert barátok?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolat után békével szakítottak, de barátok maradtak. Félévente együtt járnak egy kisebb baráti társosággal kirándulni, ott alvós...

Emelett telefonon is szoktak beszélgetni pár naponta.

Engem nem titkol el, tudják, hogy vagyok, de nekem kellemetlen az egész. Mondta, hogy legközelebb mehetnék velüm kirándulni, de nekem semmi kedvem így az egészhez. Nincs önbizalomhiányom az exe egyáltalán nem nagy szám, de akkor se vagyok rá kíváncsi.

Szerintetek velem van a baj?


2019. jún. 10. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez nehez kerdes, ertem miert zavar az ex, de valoszinu hogy itt mar tenyleg csak az egyutt toltott idokbol maradt kapocs van amit nem akartak megszakitani csak mert a parkapcsolat nem mukodott. Pl exem nekem is hianyzik emberileg... de neki meg erzelmei vannak... szoval nalunk ez mas.


Szerintem meg kene beszelned ezt vele, hogy neked ez uj, nem voltal meg ilyen helyzetben es kicsit kellemetlenul erzed magad (de me mondj semmi rosszat az exre, ne vadaakodj, ne hisztizz! Ez fontos)

Es hogy egyelore inkabb nem szeretnel egyutt eljarni de persze nem akarod ot bekorlatozni, csak ertse meg, hogy neked ez egyelore nem menne hogy igy jol erezd magad.

Ennyi. Szerintem ha nem akarsz ebbol vitat szakitast, ez a max amit tehetsz

2019. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fekete és fehér. Hol működik, hol nem... Nálatok ezek szerint nem. Szerintem hagyd a fenébe az egészet, ha erőltetni kell. Sok év tapasztalata mondatja ezt velem. Utána úgyis te leszel a rossz, a gonosz, aki megköti őt és egy hárpia. Nem éri meg.
2019. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy NEM.
2019. jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én is jóban vagyok az ex barátommal, kb 5 éve szakítottunk és azóta is barátok vagyunk, sok mindent megbeszélünk, sokszor napi szinten, találkozni is azoktunk (habár ő külföldön él már, így ritkán). SOHA nem volt köztünk azóta semmi, volt már mindkettőnknek párja, kapcsolata is úgy, hogy jóban voltunk akkor is ugyan így. Csak azért írom ezt, hogy lásd, ilyen is van. Viszont értem az aggodalmad is, de ezt csak te, illetve ők tudhatják, hogy mi a helyzet a kapcsolatukkal, tényleg csak barátok-e és hasonlók.
2019. jún. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Személy szerint én nem.
2019. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem a találkozás, közös program már túllő azon a bizonyos határon.

Én, ha valakit szeretek nem tenném ki ilyen kellemetlenségnek. Maradjon csak a múltba... igazából már döntöttem, hogy nekem ez nem hiányzik. Nem akarok barinőzni az előzővel, miről is beszélnék vele ?!

2019. jún. 10. 12:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem jönnek össze ilyen fiúval !!
2019. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A páromnak van olyan exe, akivel nagyon jó barátok. Nem járnak együtt kirándulni, de voltunk már egy társaságban. Értem, hogy miért vannak most is jóban, meg azt is, hogy miért nem maradtak együtt. Kedvelem a lányt, nincs bennem rossz érzés, ha beszélnek. Akár telefonon akár személyesen.

Ha fontos a kapcsolat és komolyan gondolod, ismerd meg azt az exet, hogy lásd a kapcsolatukat közelről. Nem mondom, hogy "barinőzz", de legalább nézd meg, hogy mitől félsz. Ha nem tudod elfogadni a helyzetet, akkor beszélj a pároddal. Viszont azt tudd, hogy ha hisztizel és tiltod a találkozást, akkor te leszel a rossz. Ha így ismerted meg, akkor neked kell alkalmazkodni, vagy dönteni, ha nem felel meg.

2019. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem ott még nem múlt el minden. Valamiért anno együtt voltak. Kitudja minek a hatására lobban fel a láng újra.
2019. jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem. Még nem láttam olyan kapcsolatot ahol valóban barátok tudtak maradni a felek és nem akart valamelyik fél többet a másiktól.

Én is jártam meg vele, szerencsére kapcsolat elején. Elmondta a srác, hogy néha még beszél a csajjal, jóban vannak. Pár hétre rá meg eszébejutott, hogy nincs túl rajta, pedig nem két nappal előttem szakítottak.

2019. jún. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!