Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt írtam a volt barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt írtam a volt barátomnak, vagyis akivel összejártam "szia gondolkoztam kössz az eddigi teljesítményedet de nekem nem éri meg nem vagy használható semmire!" Tudomásul veszi vajon?

Figyelt kérdés
szó szerint kell venni hogy nem használható semmire!
2008. nov. 17. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez durva. Nekem ilyet írna valaki azzal többet nem beszélnék. Jófej vagy!
2008. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Te egy aranyos lány vagy, szívesen megismernélek :D lol
2008. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senkinek sem szabad ennyire a lelkébe taposni...Azért mert neked nem jött be, lehet ez a srác valakinek az álompasi. Miért kell elvenned az önbizalmát?

Petranova

2008. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát megérdemelte mert már egyszer játszott velem!nem kellettem neki és erre vártam hogy végre én mondjam neki azt hogy nem
2008. nov. 17. 22:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amiert nem kellettel neki azert meg nem kell megbantani, van ez igy. Neked sem kell mindenki.
2008. nov. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Megint egy psziho topik!

Szerintem boldog lesz ezzel a tanulsággal!

Te meg biztos Király nő vagy,ha ilyen fiuval enyelegsz!

Ezt akartad tudatni a világgal,esetleg hogy így megmondtad neki, vagy mi a célod?


De remélem te jól kielégítetted!


Amúgy biztos jó valamire, neked is jó volt!

2008. nov. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerény véleményem szerint egy undok kis liba vagy,aki úgy bánik a férfiakkal,mint egy lábtörlővel.Tudod velem is játszott már fiú,de mégsem voltam ennyire érzéketlen vele,mert tudod nem ez a megoldás.Aztmondod arra vártál,hogy visszavághass...nos én a hasonló helyzetemben nem voltam ilyen k.rva,és a fiú visszajött hozzám,megváltozott,és több mint fél éve együttvagyunk.

Ha hasonlóan viselkedsz mindenkivel,és tényleg olyan elkeserítő személyiség vagy,mint amit le lehetett venni,akkor a helyedben először magamba néznék jóóó mélyen,aztán elsüllyednék,harmadszor pedig szegény sráctól bocsánatot kérnék,és valahogy kidumálnám magam,mert a lelkiismeretem nem lenne e nélkül tiszta.De te tudod...remélem egyszer megcsinálja életed szerelme ezt veled. :DDDDD

2008. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszed hogy én így nyugodtan vagyok!én nem akartam ilyen durva lenni!Akartam neki írni hogy egy kicsit durva volt az sms! de...azt is tudom hogy ha én kapnék ilyet akkor süllyednék szégyenembe és biztos nem néznék több pasira
2008. nov. 18. 20:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne legyetek már ilyenek! Mit szánakoztok!

Ezt akartad neki és megmondtad!

Most mindenki boldog!

Te se vagy egy jó nő, na és? És ő se volt álomférfi!

Ettől még minden megy tovább!

Ne tartsad már ilyen fontosnak, hogy mit mondasz!

Egyébként legalább én is tudok valahova írni!

2008. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

" de...azt is tudom hogy ha én kapnék ilyet akkor süllyednék szégyenembe és biztos nem néznék több pasira"

Akkor az volt a célod hogy elsüllyedjen szégyenében és ne nézzen többet nőre? Akkor tényleg nagyon önző vagy.

2008. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!