Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefér egy kapcsolatba, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér egy kapcsolatba, hogy az egyik nagyon jó fiú barátommal ritkán elmegyek kettesben sörözni egyet?

Figyelt kérdés
Ez félévente 1x alkalmat jelent. Születésnapjára szoktam még menni, de az egy nagyobb társasággal van. Nagyon jó barátok vagyunk, de nincs köztünk semmi, de nem tudom, hogy ez belefér-e így.

2019. nov. 21. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Biztos vagy benne hogy semmi nincs érzelmileg? Csak mert feltetted ezt a kérdést magadnak is, mennyire helyes?
2019. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Nálam nem fér bele.. Nő vagyok és igen,hasonlóan megégettem magam... nem tűrök meg mást. Nem hiszek a fiú-nő barátságban
2019. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
utolsó egy balek, van nő-férfi barátság nem is kevés. Nekem van barátnőm, de van egy velem egykorú nő ismerősöm, aki már ötödik éve elhív magához 2 napra év végén bulizni, hogy nála alszok. Nem, soha nem gondoltam úgy rá mint nő, és ő sem rám mint férfi, ezt régen tisztáztuk.
2019. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Durva bizalmatlanság van ott, ahol ez nem fér bele.
2019. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Elég nagy a baj a fejekben, és a kapcsolattal ott, ahol ez nem fér bele. Teljesen normàlis dolog.

Én néhàny kivételtől eltekintve, mindig jobban kijöttem fiúkkal, pasikkal baràtként, mint nőkkel.

Nő vagyok, van egy legjobb baràtom, koràbbról ismerem mint a férjemet:) És nem, nem passzoltam le csak mert lett egy pàrkapcsolatom, majd össze is hàzasodtunk. Ismerik is egymàst, jóban is vannak.

Kb 3 havonta szoktunk összefutni, megiszunk egy kàvét, vagy kajàlunk valamit, + megdumàljuk kivel mizu, illetve évente 1 osztàlytalàlkozón, ott nagyobb tàrsasàggal persze. Soha semmi több nem volt köztünk baràtsàgnàl. Neki menyasszonya van, nekem férjem . Pont. ( Szerencsére a làny is teljesen értelmes, normàlisan àll ehhez, neki is vannak pasi baràtai.

A férjemmel mindig volt és van is olyan szinten a kapcsolatunk, hogy ez soha semmilyen problémàt nem okozott. Felnőtt emberek vagyunk vegyesen férfi és női baràtokkal, nem féltékeny hülye kistinik akik ovis szinten viselkednek.


Plusz, - àltalànos vélemény- aki meg akar csalni, az meg fog ígyis- úgyis. Teljesen mindegy, hogy van- e ellenkező nemű baràt vagy nincs. Ha nincs, keres màst. Ennyi.

2019. nov. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Ne viccelj, én fiú baratommal mentem el tavaly Mexikoba 2 hétre, a ferjem vitt ki minket a repterre. Nem történt semmi soha koztunk es ezt ő is tudja. Szóval simán
2019. nov. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
68%

Hejj, de pitsamásnapos vagyok.

Na de, belefér hát. Páros lábbal rúgnám ki a csajt, aki megpróbál elmarni arégi barátok mellől. Én sem akadok fenn ilyesmin.

2019. nov. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Bele kell férjen. Nem is mennék bele olyan kapcsolatba, ahol nem ihatok meg félévente egy sört egy haverommal. :S
2019. nov. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Nagy bajban lettem volna mindig és most is, ha nem férne bele. Azon egyszerű oknál fogva, hogy a legkedvesebb, legközelebbi barátaim mindketten férfiak. Egyiküket gyakorlatilag mióta az eszemet tudom ismerem, óvodába, általánosba, gimibe is együtt jártunk, olyan kistini korunktól vagyunk összenőve, másikuk egykori szomszédom, szintén olyan 12-13 éves korunktól van velünk, akkor költöztek mellénk, osztálytársak lettünk Vele is. Így hárman elválaszthatatlanok vagyunk több mint 30 éve. Nincsenek közeli nőbarátaim, nem jövök ki a saját nememmel, ez van, anyukám, nővérem a kivétel, Ők ki is elégítik a "barátnős" igényeimet. Agyvérzést is kapnék egy pletykálós, kibeszélős, vásárolgatós cukrászdázástól, amit romkomok nézésével fejezünk be. Ez van, nem vagyok férfias ettől, csak a klasszik női sztereotípiák nem mennek és igényem sincs rá, nyilván nem véletlen, hogy nem alakultak ki ilyen kapcsolataim. Így én szerény leánybúcsún is velük voltam, mielőtt férjhez mentem, hosszúhétvégéztünk vonattal Prágában maratoni söröztünk hárman, ezt kaptam Tőlük. Egyikük a tanúm volt, mindkettőjük keresztapja 1-1 fiamnak. Mindezekből nyilván egyértelmű, hogy sörözni, mulatni is velük járok, pedig egyikőjük a mai napig agglegény. Másikuk sincs épp kapcsolatban, de volt neki már tartós, egy kislánya is van. Ha bajom van, Őket hívom, ha ugrani kell, baj van, szaladnak, szaladok. Gyakorlatilag családtagok, sosem alakítottam volna ki komoly kapcsolatot olyan emberrel, akit ez zavar. A mai napig előfordul, hogy töltünk pár napot együtt, csak mi. Nincsen és nem is volt ebből sosem probléma, a konkrét családtagjaimon kívül Ők állnak hozzám a legközelebb, mint írtam Őket is a családom részének tekintem.
2019. nov. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a baj, ha ez probléma!
2019. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!