Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitöl lehet ha a ffi redulalja a kettesben töltött idöt?

Figyelt kérdés

Feltüntek következök:

Egyik exem etteremben sem tud nyugodtan ülni velem, haverokat hiv telon, szervezi mikor hova megyünk

Masik exem nyaralni sem akart velem menni sporolasra hivatkozva de akarhanyszor volt haveros party szervezve pl Velencei to vagy autos talalkozok arra meg mennünk kellett

Harmadik exem is mindig munka utan is vitt joforman kesö ejszakaig haberokhoz nem egyszer jartam be ugy dolgozni hogy 2 ora alvas volt mögöttem. Amikor meg elutasitgattam ment egyedül. Vele mar probaltam megbeszelni ezt es azt mondta nem abbol all az elet hogy munka meg otthon vagyunk. Ja de amikor 3 nap szabim volt plusz hetvege aminrk nagyon örültem, meg eltünt. Egyedül voltam 5 napig. Szexet is kerülte


2019. szept. 10. 09:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Mindezek több éves kapcsolatban.

Ja es most a legutobbi exem is igy kezdte hogy mindenhova hozta a kistesojat es mindig harmasban kellett vele lennem. Espedig nem arrol volt szo hogy ne lenne kire bizni.

2019. szept. 10. 09:57
 2/17 A kérdező kommentje:
*ha a ffi redukàlja
2019. szept. 10. 09:57
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha az összes exed, ezt csináta, akkor ne haragudj meg, de nem gonodolod, hogy benned lehet a hiba?


Nem vagy túl unalmas/ ragaszkodó egyebek?

2019. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én némi összefüggést vélek felfedezni a leírt történetek és a felsorolt férfiak "ex" minősítésén. Tökmindegy, végül ki és milyen indokkal szakított.

Szerintem amikor egy férfi (nőre is vonatkozik, nyilván) már kerüli a kettesben töltött időt (hát még a szexet), akkor nem is annyira burkoltan próbál távolságot helyezni kettőtök közé, felkészülve a szakításra. Én úgy gondolom, hogy ha már nem szerelmes, nem öröm neki kettesben veled lenni, akkor ez az egyik látványos jel, amivel elárulja magát, és onnantól csak idő kérdése, mikor jön el a szakítás. És ez persze nem azt jelenti, hogy nem lehetne társas programokat szervezni meg ilyesmi, mert valóban nem abból áll az élet, hogy munka utána alvás és ismétlés, de azért ha már veled nem akar programot szervezni kettesben, akkor azért az tényleg gyanús és egyáltalán nem természetes velejárója a jól működő kapcsolatnak.

2019. szept. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
En altalaban siman elvagyok a pàrommal ezert sem ertem. En nem chatelgetek meg hivogatok màst "kenyszeresen"mellettük.
2019. szept. 10. 10:04
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg ezek a fajta emberek vonzanak téged. Hol ismerted meg őket, hogy mindegyik ezt csinálja?


Az elhangzottak alapján valami diszkóra tippelnék.

2019. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Az éttermes az barati körböl lett a pàrom

(Ismerös ismerösenek az ismeröse)


Az autotalalkozosnak a battya volt belem szerelmes altalanosban, felnöve meg nem tetszettem neki (masba volt szerelmes)de veletlen az elet ugy hozta hogy az öccsével kerültem kapcsolatba.

Aki mellett melo utan nem tudtam aludni mert haverozni kellett hajnalokig öt meg stoppal (de ismerte az akkori baratom akitöl "elharcolt",azaz az akkori baratom füzte hogy mennyire kellek neki mert neki nagyon, nehezen jöttem vele össze, mert ugy ereztem ez miatt hogy sracok passzolnak egymas közt, rengeteg kört lefutott miattam.igazabol ugy indult a kapcsolat hogy leoltottam mindkettöt teljes erövel hogy menjenek a p.csaba ha egy nö nekik ennyi. De a kesöbb baratom hajnalokig mosta mindig a fejem hogy jo hülye a mostani baratom azt sem tudja milyen kincset veszit es be fogja nekem bizonyitani körme szakadtaig is ha kell hogy ö nem olyan es bizhatok benne. Nagyon nehezen kapott meg az elsö szex utan könnyezve mondogatta hogy szerezlek szeretlek szeretlek.

A kistesos srac netröl volt mert komoly kapcsolatot keres. Az elsö randin teljesen egy hullamon voltunk alapbol(nem ugy mint az összes többi netessel)igazi ffi volt. Vele féltem is nagyon hogy nem e baj lesz abbol hogy könnyen jöttünk össze es nincs olyan "kálváriás"multunk hogy ezek vajon elég alapok e a kapcsolathoz. De azt mondta nyugodjak meg nem ezen mulik. Latszott is rajta is hogy "hösszerelmes".marmint az elején. Vele onnanstol kezdett romlani a kapcsolat bagatellnek tünik de hatalmas fordulopont volt hogy nem akartam ra fözni az anyagiak miatt ugy ereztem egyre csorobb vagyok mellette es erön felül teljesitek. De neha ugye beleadott a kajaba de nalam speciel egyedül reggeli sincs meg vacsora vele meg "nagyüzemben"kellett ezeket is produkalni azaz hiaba adott bele eleve csak miatta kellett legyen terülj asztalkam. Szoval hülyen hangzik de en kezdtem elszegenyedni mellette de ö ugy erezte ha belead az eleg es en vagyok a penzehes. Egy jo nagy törest okozott a kapcsolatban. A korabbi exeknel ilyen nem volt. Ök anyagilag nem voltak ilyen garast a fogukhoz verö tipusok akik egy belepöjegyet is kiszamolnak ft ra hogy mennyit ki fizet

2019. szept. 10. 10:31
 8/17 A kérdező kommentje:
*szoval akivel ejszakazni kellett a haverokkal öt autostoppal ismertem meg de ö màr ismerte a körömet es az akkori baratom csak en nem öt
2019. szept. 10. 10:33
 9/17 A kérdező kommentje:
Szoval az a srac aki felvett stoppal neki allt az akkori baratomtol "elkérni" es öt füzögette mint haver hogy szalljon le rolam adja meg a szamom mennyire akar engem, mert en nagyon kellek neki
2019. szept. 10. 10:40
 10/17 A kérdező kommentje:

Ja es azt a baratom akitöl elkert a stoppos srac pedig ugy ismertem meg hogy epphogy engem felvettek egy vendeglato helyre (külföld)dolgozni ö pont akkor kezdett uj eletet szoval ahogy en is. Ott ismerkedtpnk meg bejart hozzam es egyszer vadul megcsokolt.

Kb mint a mesekben egy csoktol lettem szerelmes.aztan jött a romeos es julias resz. Nem lehettem vele mert "vendegekkel nem kezdünk ki munkan kivül sem"hire sem mehetett semminek(mindenki ismer mindenkit) eleinte csak a munkahelyemen voltunk "együtt" ugy ertve hogy ugy tettünk mintha nem lenne semmi köztünk es nagysokara talalkoztunk egyszer vegre nappal a legnagyobb titokban. Mikor mentünk egymas felé hogy vegre a maganeletben talalkozunk kb mint a filmekben olyan filingje volt az egesznek. Hogy vegre egymasei lehetnek a szerelmesek. 3 teljes napon at együtt voltunk szoszerint 72 ora alvas nelkül!mentünk mindenhova mindenkihez, bemutatott mindenkinek, meg sem alltunk :)

2019. szept. 10. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!