Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelenthet egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet egy házas ember életében?

Figyelt kérdés
Ha megcsalja a feleségét de ő állítja hogy jól megvannak ,akkor vajon tényleg oké lehet minden a kapcsolatukba?
2010. júl. 18. 22:56
1 2 3
 1/28 LeMarque ***** válasza:
Persze ez termeszetes...
2010. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

férfiaknak mindent lehet..nem tudtad?:/

azaz oka,hogy férfi és ösztönlény.

2010. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

azonnal kidobnám a feleségemet hha megcsalna vkivel :@ (@)

yah várjá nincs is feleségem! mind1

F/16 :D:$ :-5

2010. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Kifejtenéd egy kicsit bővebben ??

Jaa nehogymár természetes legyen ha minden oké köztük?!

2010. júl. 18. 22:59
 5/28 anonim ***** válasza:
szerintem semmi nem oké köztük de valószinü a férj ezt nem mondja
2010. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Persze. Hosszú házasság, feldobom egy fiatal csitrivel, aztán dobom és ennyi. Attól még a feleségemet nem szeretem kevésbé.
2010. júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
persze a legtöbb nő mindent benyel de vannak azért kivételek egyébként ez már rég nem téma
2010. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
nem vetted még észre,hogy a férfiaknak lehet mindent büntetés nélkül?:/
2010. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

A férfiak imádnak panaszkodni,ha baj lenne otthon tuti elmondaná,főleg annak akivel félre akar lépni.Mindig azt mondják a szeretőnek,nem jó már a házasságunk,külön élünk,csak a gyerek tart össze és stb,stb, bla-bla.

Megcsalhatja attól ha minden oké,valamit nem kaphat meg otthon az ágyban de attól még az asszonyt szereti.

2010. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Na szóval ugy van hogy nekem is van gyerekem ,neki meg 2 és azt mondtja minden oké kettöjük között ,de mégis lefeküdt velem és éreztem rajta hogy nagyon élvezi az egészet!!

Az az igazság hogy szerelmes lettem belé nem is kicsit folyton csak rá gondolok egyszerüen nem tudom mit csináljak mert én még akarok többet !!

2010. júl. 18. 23:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!