Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos egy párakapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos egy párakapcsolat az ember életében?

Figyelt kérdés

Már totál megszoktam, hogy nincs senkim és jól érzem magam így. Viszont már kicsit cikinek érzem, hogy még nem volt barátnőm. Attól is félek, hogy az emberek azt fogják gondolni, hogy azért nincs, mert b*zi vagyok.

Néha jó is lenne, ha lenne valakim, de midig azt súgja valami, hogy nem kell az, mert minek?

Ráadásul, ha akarnék is valakit sehogy sem tudnék nekiállni. Lányokkal nem beszélek napi szinten, max suliban 1-2 mondat vagy a haveri társaság lányismerőseivel néhány szó.

Azt eldöntöttem, hogy senkit nem fogok leszólítani, mert itt gyik-en a lányok túlnyomó többsége azt írja, hogy megijed a leszólítástól és abból meg úgysem lesz semmi. Facebook meg elég tré dolog. Internetes társkeresőkre nem fogok regisztrálni a sok fake regisztráció és unatkozó lányka miatt.


Nem hittem volna 5-6 éve, hogy lassan 22 éves korom felé közeledve ilyen gondjaim legyenek.


2011. jún. 21. 21:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én is írhattam volna, csak én lány vagyok, de totál egyet értek veled. Néha jó egyedül, de már jó lenne valaki, és nekem is ciki, amikor lehurrognak párkapcsolati beszélgetéseknél, hogy nem értek én hozzá...

21/L

2011. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

hasonló a helyzetem.én is beletörődtem. elvok egyedül.

egyszer próbáltam kitörni ebből, 18 évesen. nagyon szerettem 1 srácot, kihasznált, kidobott.

azóta, nincs kedvem újabb ilyenhez. marad a számítógép, majd talán beleszeretek a programozóba, ha szervízbe kell vinnem. :D


azért nem keseredek el.

20/L

2011. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mennyire fontos egy párakapcsolat az ember életében?


Szerintem az egyik legfontosabb tényező az ember életében. És itt nem a szerelemről van szó. Persze ez is részese a dolognak, mert egy olyan Érzés, amely szavakkal le nem írható, mikor fellángolsz belülről, miközben a barátnő(mm)ddel csókolózol. Szóval nem lehet leírni, még ha azt is írom, hogy leírhatatlan, te azt nem érzed át. Tehát ha nem volt barátnőd, honnan tudhatnád, hogy jobb az, mikor van, mintha nincs...

,,...A lánynak fiú kell, a fiúnak lány, mert együtt jó igazán, még is társad a magány..."


Az életet tovább kell táplálni a következő generációknak: gyereket kell nemzeni. Egy csodálatos dolog amit tudsz "alkotni" az életben. Egy társsal mindig jobb az életed fáját ültetni, minthogy magányosan dögölj meg.


Szóval, legyél szerelmes. Az egyik legjobb érzés, amit valaha az életben tapasztaltam.


17f

2011. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kösz. Te meg legyél milliomos.
2011. jún. 21. 21:42
 5/18 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatra én sem vágyom, szeretek egyedül lenni és kockulni. Szexelni monjuk jó lenne néha.

21F

2011. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő. Magadnak kell rájönnöd, hogy a te saját életedben mennyire fontos.

Az én életemben fontos, mert a párom az, akit szeretek, akivel mindent megosztok, megbeszélek, akivel közös az életünk szinte minden mozzanata, akinek a gyerekét szeretném megszülni és akivel együtt szeretnék megöregedni.

Viszont, ha nem találkoztam volna olyannal, akibe ennyire beleszeretek, akit így megszeretek, lehet, hogy nem tartottam volna fontosnak a párkapcsolatot és jobban éreztem volna magam egyedül, ki tudja.

2011. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Épp ezért nem tudom eldönteni, mert még nem volt ilyenben részem. Viszont kedvem sincs sok hozzá...
2011. jún. 21. 22:10
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Talán gáz,de a mai világba nem fontos,csak az,hogy túléld,ha már ebbe a sz*rba születtél!!!
2011. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen én is így gondolkodtam, pontosan ugyanígy. Egy idő után rájössz majd, hogy becsapod saját magad, és még csak nem is tudsz róla. Hogy mi a megoldás? Fogalmam sincs, de abban biztos vagyok, hogy pár év múlva nagyon sajnálni fogod, hogy ilyen voltál, vagyis vagy most.
2011. jún. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ki? Mert ha rám gondolsz,akkor bocsi,de én sajnállak téged.
2011. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!