Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mit jelent egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent egy házas ember életében?

Figyelt kérdés

Már 3x voltunk együtt,és amikor feljött hozzánk beszélgettünk a vízóra bekötéséről és egyszer csak azt vettem észre hogy csókolgatja a nyakamat!

Sajnos belezúgtam ez a baj,nekem van párom nem vagyunk házasok és van egy 2 éves kisfiam !

Neki meg felesége és két gyereke!

Mit tegyek teljesen oda vagyok érte!!

Azt tudni kell hogy az én kapcsolatom rossz,semmi érzelem nin benne!!

Akarok még többször szexet a Tomival!!

Mit tanácsoltok hogyan oldjuk meg a többszöri talikat?!!

Köszönöm előre is a válaszokat


2010. aug. 14. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válj el és kezd új életet. Ha már nincs érzelem közöttetek akkor ennek lőttek, de a férfiak akkor kinézegetnek a kapcsolatból, ha szerelmesek. Te is inkább olyat keress,aki szeret, ne olyat, akinek csak alkalmira kellesz.
2010. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok házas!!

És nem tudom őt elfelejteni mert jön hozzánk és szex van nem hiszem ,illetve ugy érzem nem csak szexre kellek!!

Mert sokáig csókolózunk és érzem hogy érez irántam valamit!!Ugy értem érzelmesen csókolózunk !

2010. aug. 14. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
addig hagyd ezt,amig nem vagy teljesen szerelmes.Nem éri meg az a pár együtt lét,a további szenvedésekért,mert az ilyen kapcsolatok általában ahoz vezetnek.Elhiheted,mert tapasztalat,ugyan igy voltam,csak nekem nincs gyerekem.Pár hónap együttlét,jópár kalandos éjszaka...boldog voltam.Aztán jött a lebukás,és a szomoru valóság,hogy csak arra kellettem.Nem kivánom ezt az érzést sem neked,sem senki másnak.Ugyhogy csak annyit mondanák,hogy inkább ne,mert tuti találnál más férfit is magadnak.
2010. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Akarok még többször szexet a Tomival!! "


:DDDDDDDDD Akkor szexelj még többször a Tomival.

2010. aug. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!