Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nembirom eldönteni.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nembirom eldönteni.

Figyelt kérdés

Barátnőm féltékeny a legjobb barátnőjére, hogy megcsalom vele.

Mert az elmult pár napba, vele voltam. De nemvolt semmi, de ő ezt nemhiszi el. :(

Meg azthiszi, hogy csak meg akartam d*gni, mert hogy amióta lefeküdtünk, lesesza*om...De ez nemígy van. (Vagycsak Én nem veszem észre.:|)

De énis féltékeny lehetnék, mert neki MyVIP-re olyan komikat irnak, ami igen durva, és a barátnőm vissza is ír a komikra..Kb ugy beszél, mintha nem lennék neki. De ezt nemmondom el neki, hogy zavar.

Mit tegyek?

17/F


2010. júl. 19. 06:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vágj vissza a komikkal, legyél férfi.:D
2010. júl. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1x már az 1ik gyereknek igencsak ellet kenve a szája. Mert írtam neki szépen 1 levelet, hogy nemkéne. Ésmég neki állt feljebb.

De szerintem barátnőm nagyon nem örülne neki, ha visszavágnék vele:\

2010. júl. 19. 07:02
 3/14 anonim ***** válasza:
2010. júl. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
szép :D És eza mocskos leányzó hogy jött ide? ^^
2010. júl. 19. 07:05
 5/14 anonim ***** válasza:

"De ezt nemmondom el neki..."

Ha nem beszélitek meg a dolgokat, akkor mit akarsz a kapcsolattól?

2010. júl. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De, megbeszélünk szinte mindent, de ez szerintem rosszul esne neki, és ahoz túl szeretem.
2010. júl. 19. 08:10
 7/14 anonim ***** válasza:
... Mi az hogy rosszul esne neki? Neked nem esik rosszul, hogy nem bízik benned?
2010. júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Úgy jött, hogy tök vicces.:D
2010. júl. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De én inkább elfolytom magamba, minthogy Őt kellemetlen helyzetbe hozzam. Én Őt nagyon szeretem, bármit megtennék érte.

Akkor szerintetek mondjam el neki, hogy nem esik jól, hogy ugymond már flörtöl másokkal neten?

2010. júl. 19. 08:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen. Nem tudom, hogy van ezzel a barátnőd, de ha nekem van valakim, nem flőrtölök senkivel. Bár, akkor lehet, hogy velem van a baj?:O
2010. júl. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!