Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódnom kéne vagy semmiség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kéne vagy semmiség?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Látszólag minden rendben, de már egy ideje azon gondolkozom hogy vajon miért nem mutatott be a családjának/barátainak. Én már be mutattam mindenkinek, szokott hozzánk járni, bírják egymást a szüleimmel.

Eddig nekem nem volt szerencsém szerelem téren, ő az első komolyabb barátom, így nem tudom hogy működnek ezek a dolgok, senkivel nem jutottam idáig. Pont ezért nem tudom hogy van valami oka ennek, vagy csak szimplán még nem érzi úgy hogy bemutasson. Azért kérdezem tőletek, mert nem akarok bolhából elefántot csinálni, ha ez teljesen normális akkor nem akarok ezen veszekedni. Csak elgondolkodtam hogy lehetséges hogy nekem ez a kapcsolat fontosabb mint neki.


Sokáig gondolkodtam hogy ezt most a tini vagy felnőtt kapcsolatok kategóriájába írjam, végül a felnőtt mellett döntöttem :D


Egyébként én 19, barátom 24 éves.


2019. nov. 24. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt mindenképpen vele kéne megbeszélned, mi nem tudhatjuk. Van, aki nem ápol olyan jó viszonyt a családjával, hogy relatíve rövid idő után (5 hónap még nem sok) bemutassa a párját, én is csak az eljegyzés után vittem haza a férjem bemutatni, addig csak annyit tudtak, hogy ő van, és együtt élünk meg minden, de nem találkoztak vele. Az is lehet, hogy valami gáz van otthon náluk, ami miatt nem akar hazavinni, nehogy kiábrándulj vagy valami, nem tudhatjuk. Tőle kell megkérdezned, és ez nem feltétlenül veszekedés, ez csak simán egy kérdés. Ha zavar valami, akkor ne félj rákérdezni, egy (jó) kapcsolatba bele kell férnie az ilyen jellegű beszélgetéseknek is.
2019. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Én 1 hónapon belül bemutattam a barátnőmet családnak és barátoknak is.
2019. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nincs olyan kapcsolatban a csálddal, hogy ilyen dolgokba bele akarja vonni őket. Lehet szégyenli a családját valamiért. A barátokról pedig csak magam példáját idézném. Hol? Mikor mutassam be nekik a barátnőm? Most vigyem el egy hétvégi sörözésre ahol rajtam kívül 5 férfi van akikkel vagy együtt nőttem fel vagy legalább 5 éve a barátaim? Egyiket sem ismeri nincs közös téma.
2019. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%
Lehet neki ez a kapcsolat annyira fontos, hogy van kit dugni.
2019. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A fiúval kell megbeszélned, de ne erőltesd. Ha ímel-ámol, nyöszörög - légy óvatos!

Ffi.

2019. nov. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Azért 5 hónap alatt illik bemutatni a családnak...szégyel téged v mi?

Az biztos a szándékai nem olyan komolyak mint a tiéd.

2019. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!