Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Ez semmiség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ez semmiség, de olyan rosszul esett.

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, lassan négy hónapja járok a barátommal.A probléma előtt írok egy kis felvezetőt: Én jóba vagyok a fiúkkal, Ő meg a lányokkal. A legjobb barátai szinte csak lányok(van fiú is köztük).

Egyszer összetűzésbe került a legjobb barátom meg a barátom, a barátomnak az volt a baja, hogy nem állok mellette, holott én mondtam, hogy nagyon szeretem őt, stb.(egyikük pártját se fogtam, csak kikészültem)

Azóta nagyon jóba vannak a barátommal.

Utána a haverom elakart hívni engem külföldre az apjával( hosszú, hogy miért, de jót akartak nekem). Én meg a barátom miatt gondolkoztam, hogy nem megyek. BArátom megengedte volna, de a nem mellett voksolok.

A barátomnak van egy lány legjobb barátja. Múltkor a lány azt mondja a barátomnak, hogy "szeretlek"(csak barátian) a barátom meg megmondta a lánynak, hogy szerinte ez a szó többet jelent.

Most szombat barátom átakart hívni magához, de nekem nem jó, mert egy családtagom szülinapja van. Aztán mndta, hogy neki se jó végülis. Kérdeztem, hogy akkor vasárnap, vagy jövő hétvégén?

ÉS mondta, hogy a vasárnap nem jó neki, mert ezzel a lánnyal fog találkozni, mert régóta ígérgeti neki.

Azok alapján, hogy nekem is avn legjobb haverom, meg hogy a barátom szeret nicns jogom aggódni, féltékenykedni. Nekem ugyanakkor rosszul esett ez az egész, pedig nincs jogom hozzá. Mit tegyek, hog "feldolgozzam" magamban?


2012. febr. 20. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
először is tisztázd le vele ezt, nehogy az legyen, hogy nem mondod el neki mi van csak gáz van. aztán könnyebb lesz
2012. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Abban igazad van, hogy elkellene mondanom neki. DE ha folyton ilyen apróságokon problémázom, az is ugyanúgy a kapcsolat rovására mehet. Ez komolyan semmiség. És azt se akarom, hogy beleunjon, hogy hisztis vagyok.
2012. febr. 20. 22:03
 3/3 anonim válasza:
de viszont ha meg nem tisztázod vele akkor meg azt fogja gondolni , hogy téged bármikor átba...hat
2012. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!